Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 13-55 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі N 19-93 шешімі. Алматы облысының әділет департаментінде 2013 жылы 17 шілдеде N 2407 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 ақпандағы N 28-135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 10.02.2014 N 28-135 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-55 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2274 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 4(4483) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 15-75 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2013 жылғы 14 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2317 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 29 наурыздағы N 14(4493) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған), Іле аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы "Іле аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы "Іле ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы N 17-88 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (2013 жылғы 13 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2382 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 28 маусымдағы N 26 (4505) аудандық "Іле таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "35117507" саны "35166279" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4799993" саны "4848765" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1863403" саны "1912175" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "37037116" саны "37085888" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 04 июля 2013 года N 19-93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 17 июля 2013 года N 2407. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10 февраля 2014 года N 28-135
Сноска. Утратило силу решением Илийского районного маслихата Алматинской области от 10.02.2014 N 28-135.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.         В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 13-55 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2274, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 4 (4483) от 18 января 2013 года) в решение Илийского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 15-75 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 марта 2013 года за N 2317, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 14(4493) от 29 марта 2013 года, в решение Илийского районного маслихата от 04 июня 2013 года N 17-88 "О районном бюджете Илийского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года за N 2382, опубликованного в районной газете "Илийские зори" N 26 (4505) от 28 июня 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "35117507" заменить на цифру "35166279", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4799993" заменить на цифру "4848765", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "1863403" заменить на цифру "1912175";
"2) "Затраты" цифру "37037116" заменить на цифру "37085888".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.