Қараой ауылдық округі Н.Тілендиев ауылының жаңа көшелеріне ат қою туралы
Алматы облысы Іле ауданы Қараой ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 01 ақпандағы N 01 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 12 наурызда N 2313 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Іле аудандық қоғамдық ономастика комиссиясының келісімі және Қараой ауылдық округінің халқының пікірін ескере отырып, Қараой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қараой ауылдық округі Н. Тілендиев ауылының солтүстік батысында орналасқан жаңа көшелерге: бірінші көшеге – Арал, екінші көшеге – Ақниет, үшінші көшеге - Бәйтерек, төртінші көшеге – Алтай, бесінші көшеге – Аманжол, алтыншы көшеге - Бесмойнақ, жетінші көшеге - Мәтібұлақ, сегізінші көшеге – Бағанашыл, тоғызыншы көшеге - Отан, оныншы көшеге – Ақсұнқар, он бірінші көшеге – Жоламан, он екінші көшеге - Ақ бұлақ, он үшінші көшеге – Ақтұма, он төртінші көшеге – Шығыс, он бесінші көшеге – Тұлпар, он алтыншы көшеге - Көктөбе, он жетінші көшеге – Қосағаш, он сегізінші көшеге - Талап, он тоғызыншы көшеге – Райымбек, жиырмасыншы көшеге – Жалаңаш, жиырма бірінші көшеге -Атамекен, жиырма екінші көшеге – Жылысай, жиырма үшінші көшеге – Көктал, жиырма төртінші көшеге - Көктерек, жиырма бесінші көшеге – Қарасай, жиырма алтыншы көшеге – Баянауыл, жиырма жетінші көшеге – Мойынқұм, жиырма сегізінші көшеге – Арна, жиырма тоғызыншы көшеге - Алтын орда, отызыншы көшеге - Жібек жолы, отыз бірінші көшеге - Ұлы тау, отыз екінші көшеге – Егемен, отыз үшінші көшеге – Майбұлақ, отыз төртінші көшеге – Бірлік, отыз бесінші көшеге – Ұлан, отыз алтыншы көшеге – Ақсай, отыз жетінші көшеге – Керемет, отыз сегізінші көшеге – Таужол, отыз тоғызыншы көшеге – Саяжай, қырқыншы көшеге - Алтын сақа, қырық бірінші көшеге – Ақтас.
2. Осы шешімінің орындалуына бақылау жасау Қараой ауылдық округі әкімінің орынбасары Каткеева Гүлнар Қанашқызына жүктелсін.
3. Осы шешім Әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Қараой ауылдық
округінің әкімі                            В.Поротиков

О присвоении наименований новым улицам села Н.Тлендиева Караойского сельского округа
Решение акима Караоского сельского округа Илийского района Алматинской области от 01 февраля 2013 года N 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 марта 2013 года N 2313
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, по согласованию с комиссией по ономастике Илийского района и с учетом мнения населения Караойского сельского округа, аким Караойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования новым улицам, расположенным на северо-западной стороне села Н. Тлендиева Караойского сельского округа: первой улице – Арал, второй улице – Акниет, третьей улице - Байтерек, четвертой улице – Алтай, пятой улице – Аманжол, шестой улице - Бесмойнак, седьмой улице - Матыбулак, восьмой улице – Баганашыл, девятой улице - Отан, десятой улице – Аксункар, одиннадцатой улице – Жоламан, двенадцатой улице - Ак булак, тринадцатой улице – Актума, четырнадцатой улице – Шыгыс, пятнадцатой улице – Тулпар, шестнадцатой улице - Коктобе, семнадцатой улице – Косагаш, восемьнадцатой улице - Талап, девятнадцатой улице – Райымбек, двадцатой улице – Жаланаш, двадцать первой улице - Атамекен, двадцать второй улице – Жылысай, двадцать третьей улице – Коктал, двадцать четвертой улице - Коктерек, двадцать пятой улице – Карасай, двадцать шестой улице – Баянауыл, двадцать седьмой улице – Мойынкум, двадцать восьмой улице – Арна, двадцать девятой улице - Алтын орда, тридцатой улице - Жибек жолы, тридцать первой улице - Улы тау, тридцать второй улице – Егемен, тридцать третьей улице – Майбулак, тридцать четвертой улице – Бирлик, тридцать пятой улице – Улан, тридцать шестой улице – Аксай, тридцать седьмой улице – Керемет, тридцать восьмой улице – Таужол, тридцать девятой улице – Саяжай, сороковой улице - Алтын сака, сорок первой улице – Актас.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима Караойского сельского округа Каткеевой Гульнар Канышевне.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Караойского
сельского округа                           В. Поротиков