Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы N 22-4 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 04 қыркүйекте N 2444 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 06 тамыздағы № 33-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 06.08.2014 № 33-7 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106–бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2276 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 19 қаңтарындағы "Заман жаршысы" газетінің N 3-4 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-3 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2323 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 20 сәуірдегі "Заман жаршысы" газетінің N 17 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 маусымдағы "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 19-3 шешіміне (2013 жылғы 18 маусымда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2389 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 5 шілдедегі "Заман жаршысы" газетінің N 28 жарияланған), Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі "Қарасай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 14-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-3 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдеде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2397 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 17 тамыздағы "Заман жаршысы" газетінің N 34 жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасайского района Алматинской области от 20 августа 2013 года N 22-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 04 сентября 2013 года N 2444. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06 августа 2014 года № 33-7
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 06.08.2014 № 33-7.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и  пункта 4Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2276, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 19 января 2013 года N 3-4), в решение Карасайского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 16-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 марта 2013 года N 2323, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 20 апреля 2013 года N 17), в решение Карасайского районного маслихата от 5 июня 2013 года N 19-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 18 июня 2013 года N 2389, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 5 июля 2013 года N 28), в решение Карасайского районного маслихата от 5 июля 2013 года N 21-3 "О внесении изменений в решение Карасайского районного Маслихата от 24 декабря 2012 года N 14-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов 15 июля 2013 года N 2397, опубликовано в газете "Заман жаршысы" от 17 август 2013 года N 34) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "13903342" саны "14359893" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"салықтық түсімдер" "6477400" саны "6727400" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "784408" саны "954408" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "6524277" саны "6560828" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "3609672" саны "3429501" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттер" "2914605" саны "3131327" санына ауыстырылсын;
2) "Шығындар" "14992260" саны "15448811" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            М. Рахметов
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы                       Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекеме басшысы                             Азат Нұрхасенұлы Хамитов
20 тамыз 2013 жыл
Қарасай аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 тамыздағы Қарасай ауданының
2012 жылғы 24 желтоқсандағы "Қарасай
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
бюджеті туралы" N 14-3 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 22-4 шешіміне 1 қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2012
жылғы 24 желтоқсандағы"Қарасай ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 14-3 шешімі мен бекітілген
1 қосымша
Қарасай ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Iшкi сынып
Ерекшелiгi
Атауы
Кiрiстер

1) "Доходы" цифру "13903342" заменить на цифру "14359893", в том числе:
"налоговые поступления" цифру "6477400" заменить на цифру "6731146";
"неналоговые поступления" цифру "117257" заменить на цифру "113511";
"поступление от продажи основного капитала" цифру "784408" заменить на цифру "954408";
"поступления трансфертов" цифру "6524277" заменить на цифру "6560828", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "3609672" заменить на цифру "3429501";
"целевые трансферты на развитие" цифру "2914605" заменить на цифру "3131327";
2) "Затраты" цифру "14992260" заменить на цифру "15448811".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально экономического развития, рыночной структуры экономики и предпринимательства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Карасайского районного
маслихата                                  М. Рахметов
Секретарь Карасайского
районного маслихата                        Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "отдела экономики
и бюджетного планирования
Карасайского района"                       Азат Нурхасенович Хамитов
20 августа 2013 года
Приложение 1
к решению Карасайского районного маслихата
от 20 августа N 22-4 "О внесений изменений
в решение Карасайского районного маслихата
от 24 декабря N 14-3 "О районном бюджете
Карасайского района 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением Карасайского районного
маслихата от 24 декабря N 14-3 "О районном
бюджете Карасайского района 2013-2015 годы"
Бюджет Карасайского района на 2013 год
Категории
Сумма
(тыс. тенге)
класс
под класс
Наименование
Доходы

15512
18
Жылжымайтын мүлiкке құқығын мемлекеттiк
тiркегенi үшiн алынатын алым
75815
20
Сыртқы (көрнекі) жарнаманы аудандық
маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер,
ауылдық округтер, аумақтары арқылы өтетін
облыстық маңызы бар жалпыға ортақ
пайдаланылатын автомобиль жолдарының
бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты
орналастыру объектілерінде орналастырғаны
үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы
(көрнекі) жарнаманы облыстық маңызы бар
жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль
жолдарының бөлінген белдеуіндегі
жарнаманы тұрақты орналастыру
объектілерінде орналастырғаны үшін
төлемақы
3374
5
Ойын бизнесіне салық
27266
08
Заңдық мәндi iс-әрекеттердi жасағаны және
(немесе) оған уәкiлеттiгi бар мемлекеттiк
органдар немесе лауазымды адамдар
құжаттар бергені үшін алатын мiндеттi
төлемдер
173871
1
Мемлекеттiк баж
173871
02
Мемлекеттiк мекемелерге сотқа берiлетiн
талап арыздарынан алынатын мемлекеттiк
бажды қоспағанда, мемлекеттiк баж сотқа
берiлетiн талап арыздардан, ерекше талап
ету iстерi арыздарынан, ерекше
жүргiзiлетiн iстер бойынша арыздардан
(шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы
өтiнiштерден, атқару парағының дубликатын
беру туралы шағымдардан, аралық (төрелiк)
соттардың және шетелдiк соттардың
шешiмдерiн мәжбүрлеп орындауға атқару
парағын беру туралы шағымдардың, сот
актiлерiнiң атқару парағының және өзге де
құжаттардың көшiрмелерiн қайта беру
туралы шағымдардан алынады
150000
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн,
сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал
актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және
азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан
бергенi үшiн мемлекеттiк баж

15512
18
Сбор за государственную регистрацию прав
на недвижимое имущество и сделок с ним
85815
20
Плата за размещение наружной (визуальной)
рекламы на объектах стационарного
размещения рекламы в полосе отвода
автомобильных дорог общего пользования
областного значения, за исключением платы
за размещение наружной (визуальной)
рекламы на объектах стационарного
размещения рекламы в полосе
3374
5
Налог на игорный бизнес
25146
08
Обязательные платежи,взимаемые за
совершение юридически значимых действий и
(или) выдачу документов уполномоченными
на то государственными органами или
должностными лицами
148910
1
Государственная пошлина
148910
02
Государственная пошлина, взимаемая с
подаваемых в суд исковых заявлений,
заявлений особого искового
производства, заявлений (жалоб) по делам
особого производства, заявлений о
вынесении судебного приказа, заявлений о
выдаче дубликата исполнительного листа,
заявлений о выдаче исполнительных листов
на принудительное исполнение решении
третейских (арбитражных) судов и
иностранных судов, заявлений о повторной
выдаче копий судебных актов,
исполнительных листов и иных документов,
за исключением государственной пошлины с
подаваемых в суд исковых заявлений к
государственным учреждениям
130000
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния,
а так же за выдачу гражданам справок и
повторных свидетельств о регистрации
актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей
актов гражданского состояния