Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 26-3 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 31 желтоқсанда N 2552 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 қаңтардағы № 38-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 16.01.2015 № 38-4 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 20108884 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 7123986 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 146236 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1430000 мың теңге;
трансферттер түсімі 11408662 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3360499 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 8048163 мың теңге;
2) шығындар 20400768 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 36236 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 44448 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8212 мың теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 328120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 328120 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 36-4 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 17400 мың теңге сомада бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың "Бюджет, қаржы, әлеуметтік экономикалық даму, нарықтық құрылымдарды, экономика мен кәсіпкерлікті қалыптастыру" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Қарасай аудандық мәслихатының
сессия төрағасы М. Далабаева
Қарасай аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Қалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Қарасай аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы Азат Нұрхасенұлы Хамитов
23 желтоқсан 2013 жыл

О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 23 декабря 2013 года N 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 31 декабря 2013 года N 2552. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 16 января 2016 года № 38-4
Сноска. Утратило силу решением Карасайского районного маслихата Алматинской области от 16.01.2016 № 38-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 20108884 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7123986 тысяч тенге;
неналоговые поступления 146236 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 1430000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11408662 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3360499 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 8048163 тысяч тенге;
2) затраты 20400768 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 36236 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 44448 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8212 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 328120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 328120 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 36-4 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 17400 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По формированию бюджета, финансов, социально - экономического развития, рыночной структуры, экономики и предпринимательства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Карасайского районного маслихата М. Далабаева
Секретарь Карасайского
районного маслихата Е. Калиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Карасайского района" Азат Нурхасенович Хамитов

Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" N 26-3 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Қарасай ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 36-4 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

Приложение 1 утвержденное решением Карасайского районного маслихата от 23 декабря 2013 года N 26-3 "О районном бюджете Карасайского района 2014-2016 годы"
Бюджет Карасайского района на 2014 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 36-4 (вводится в действие с 01.01.2014).
Категории
Сумма
(тысяч
тенге)
Класс
Под класс
Наименование
I.Доходы

Қарасай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджетін бекіту туралы" N 26-3 шешіміне 4-қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджетті орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Кiшi функция
Бағдарлама әкiмшiлiгi
Бағдарлама
Кiшi бағдарлама
Атауы
4
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
білім бөлімі

Приложение 4 утвержденное решением маслихата Карасайского района от 23 декабря 2013 года N 26-3 "О районном бюджете Карасайского района на 2014-2016 годы"
Перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Подпрограмма
Наименование
4
Образование
464
Отдел образования района
(города областного значения)