Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 26-111 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2537 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 45-182
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 24.04.2015 № 45-182.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратал ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4180472 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 148545 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 9461 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7439 мың теңге;
трансферттер түсімі 4015027 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1049639 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 705263 мың теңге;
субвенциялар 2260125 мың т еңге;
2) шығындар 4195616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 13216 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 21676 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8460 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 28360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 28360 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 21.11.2014 N 38-159 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 2482 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылуы барысында сиквестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қаратал аудандық мәслихаттың "Жоспарлау, бюджет, шаруашылық қызмет, құрылыс, жерді пайдалану, табиғат қорғау және табиғи қорды ұтымды пайдалану мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының
сессия төрағасы:                           В. Ли
Қаратал аудандық
мәслихатының хатшысы:                      Б. Смаилов
КЕЛІСІЛДІ:
Қаратал аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы:                         Ертай Нұрпазылұлы Нұрпазылов
20 желтоқсан 2013 жыл
Қаратал аудандық мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы

О районном бюджете Каратальского района на 2014-2016 годы
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 26-111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2537. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 апреля 2015 года № 45-182
Сноска. Утратило силу решением Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24.04.2015 № 45-182.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Каратальского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 4180472 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 148545 тысяч тенге;
неналоговые поступления 9461 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7439 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4015027 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1049639 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 705263 тысяч тенге;
субвенции 2260125 тысяч тенге;
2) затраты 4195616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 13216 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 21676 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8460 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 28360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 28360 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Каратальского районного маслихата Алматинской области от 21.11.2014 N 38-159 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 2482 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетных программ не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложения 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию Каратальского районного маслихата "По вопросам плана, бюджета, хозяйственной деятельности, транспорта и связи, землепользования, охраны природы и рационального использования природных ресурсов".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Каратальского районного маслихата:         В. Ли
Секретарь Каратальского
районного маслихата:                       Б. Смаилов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
Каратальского района:                      Ертай Нурпазилович Нурпазилов
20 декабря 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением
маслихата Каратальского
района от 20 декабря 2013 года