Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 маусымдағы N 16-101 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 14 маусымда N 2384 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 сәуірдегі N 29-179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 12.04.2014 N 29-179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы  2-тармағының 4) тармақшасына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес, Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кербұлақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне (2012 жылдың 28 желтоқсанында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2268 енгізілген, 2013 жылдың 11,18 қаңтарындағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 1-2 (3647), N 3 (3648) жарияланған), Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Кербұлақ аудандық маслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсанындағы "Кербұлақ ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-85 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-89 шешіміне (2013 жылдың 18 наурызында нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2331 енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің N 13 (3658) жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "4349999" саны "4349071" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттер түсімдері бойынша" "4224213" саны "4223285" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4374539" саны "4373611" санына ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін

О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кербулакского района Алматинской области от 04 июня 2013 года N 16-101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июня 2013 года N 2384. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12 апреля 2014 года N 29-179
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 12.04.2014 N 29-179.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2268, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 11,18 января 2013 года N 1-2 (3647), N 3 (3648), в решение Кербулакского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-89 "О внесении изменений в решение Кербулакского районного маслихата от 24 декабря 2012 года N 13-85 "О районном бюджете Кербулакского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года за N 2331, опубликовано в районной газете "Кербұлақ жұлдызы" от 29 марта 2013 года N 13 (3658), следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "4349999" заменить на цифру "4349071", в том числе по:
"поступление трансфертов" цифру "4224213" заменить на цифру "4223285";
2) "затраты" цифру "4374539" заменить на цифру "4373611"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленения, оказания помощи населению"