Кербұлақ ауданының 2014-2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 желтоқсандағы N 25-151 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 желтоқсанда N 2546 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 43-253 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 13.05.2015 № 43-253 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсанындағы Бюджет Кодексінің 9–бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиістінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер 5316507 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер 170992 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 20782 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 16727 мың теңге;
трансферттер түсімдер түсімі 5108006 мың теңге, соның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1060745 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 953871 мың теңге;
субвенциялар 3093390 мың теңге;
2) шығындар 5328869 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 55547 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер 66672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 11125 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 67910 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 67910 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 38-220 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 2289 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Аудан экономикасы мен бюджеті, салық, орта және кіші кәсіпкерлікті қолдау, коммуналдық шаруашылық, көріктендіру және халыққа қызмет көрсету" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
сессия төрағасы
Төлеген Самайұлы Жанысбек
Кербұлақ аудандық
мәслихатының хатшысы
Есенбай Әбдірахманұлы Сұраншынов
КЕЛІСІЛДІ:
Кербұлақ ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Шалқыбай Молдахметұлы Төлегенов
21 желтоқсан 2013 жыл
Кербұлақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы "21" желтоқсанындағы
"Кербұлақ ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 25-151
шешімімен бекітілген
1-қосымша
Кербұлақ ауданының 2014 жылға арналған аудандық бюджеті

О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 21 декабря 2013 года N 25-151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2546. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 13 мая 2015 года № 43-253
О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы
Сноска. Утратило силу решением Кербулакского районного маслихата от 13.05.2015 № 43-253.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы в соответствии с приложениями 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5316507 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 170992 тысяч тенге;
неналоговые поступления 20782 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 16727 тысяч тенге;
поступление трансфертов 5108006 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1060715 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 953871 тысяч тенге;
субвенции 3093390 тысяч тенге;
2) затраты 5328869 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 55547 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 66672 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11125 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 67910 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 67910 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 38-220 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 2289 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам экономики бюджета, налога, по поддержке малого и среднего бизнеса, коммунального хозяйства, озеленениеи оказания помощи населению".
5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2014 года.
Председатель сессии
районного маслихата Жанысбек Толеген Самаевич
Секретарь Кербулакского
районного маслихата Суранчинов Есенбай Абдрахманович
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Кербулакского района" Тулегенов Шалхибай Молдахметович
Приложение N 1 утвержденое решением Кербулакского районного маслихата от 21 декабря 2013 года N 25-151 "О районном бюджете Кербулакского района на 2014-2016 годы"
Районный бюджет Кербулакского района на 2014 год

2150
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын
өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге
байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн
мемлекеттік баж
1600
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына басқа
мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін
құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы
құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін мемлекеттік
баж
34
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж

2150
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию
актов гражданского состояния, а также за выдачу
гражданам справок и повторных свидетельств о
регистрации актов гражданского состояния и
свидетельств в связи с изменением, дополнением и
восстановлением записей актов гражданского
состояния
1600
Государственная пошлина, взимаемая за оформление
документов на право выезда за границу на
постоянное место жительства и приглашение в
Республику Казахстан лиц из других государств, а
также за внесение изменений в эти документы
34
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию
места жительства

400
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік
қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін
қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық
ашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және
басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 джоульдан
аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және
калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоспағанда)
әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін
алынатын мемлекеттік баж
18
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып
алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге,
тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын
мемлекеттік баж
47
2
Салықтық емес түсiмдер

400
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и
перерегистрацию каждой единицы гражданского,
служебного оружия физических и юридических лиц (за
исключением холодного охотничьего, сигнального,
огнестрельного бесствольного, механических
распылителей, аэрозольных и других устройств,
снаряженных слезоточивыми или раздражающими
веществами, пневматического оружия с дульной
энергией не более 7,5 джоуль и калибра до 4,5
миллиметр включительно)
18
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу
разрешений на приобретение, хранение или хранение
и ношение, перевозку гражданского, служебного
оружия и патронов к нему
47
2
Неналоговые поступления

20782
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2068
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін
кірістер
2068
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
900
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ
әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға
беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның
(облыстық маңызы бар қала) коммуналдық меншігіндегі
тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетін
кірістер
1168
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен
(шығыстар сметасынан) ұсталатын және
қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын
айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3610
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді
қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен
аржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан)
ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік
мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар, өндіріп алулар
3610
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік
органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар,
санкциялар

20782
01
Доходы от государственной собственности
2068
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в
государственной собственности
2068
Доход от аренды имущества, находящегося в
коммунальной собственности района (города
областного значения), за исключением доходов от
аренды государственного имущества, находящегося в
управлении акимов города районного значения, села,
поселка, сельского округа
900
Доход от аренды жилищ из жилищного фонда,
находящегося в коммунальной собственности района
(города областного значения), за исключением
доходов от аренды государственного имущества,
находящегося в управлении акимов города районного
значения, села, поселка, сельского округа
1168
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета Национального Банка
Республики Казахстан
3610
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые
государственными учреждениями, финансируемыми из
государственного бюджета, а также содержащимися и
финансируемыми из бюджета (сметы расходов)
Национального Банка Республики Казахстан, за
исключением поступлений от организаций нефтяного
сектора
3610
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания,
налагаемые государственными учреждениями,
финансируемыми из местного бюджета

2862
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ
азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы
куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi
жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына
келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi
үшiн мемлекеттік баж
1700
05
Шет елге баруға және Қазақстан Республикасына
басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық
беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ
осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін
мемлекеттік баж
65
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
380
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік
қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін
қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық
шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе
тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді
және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5
Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда
және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда)
әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені
үшін алынатын мемлекеттік баж
42
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау
мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан
Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан
Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін
алынатын мемлекеттік баж

2 862
04
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию актов гражданского состояния, а
также за выдачу гражданам справок и повторных
свидетельств о регистрации актов гражданского
состояния и свидетельств в связи с изменением,
дополнением и восстановлением записей актов
гражданского состояния
1 700
05
Государственная пошлина, взимаемая за
оформление документов на право выезда за
границу на постоянное место жительства и
приглашение в Республику Казахстан лиц из
других государств, а также за внесение
изменений в эти документы
65
08
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию места жительства
380
10
Государственная пошлина, взимаемая за
регистрацию и перерегистрацию каждой единицы
гражданского, служебного оружия физических и
юридических лиц (за исключением холодного
охотничьего, сигнального, огнестрельного
бесствольного, механических распылителей,
аэрозольных и других устройств, снаряженных
слезоточивыми или раздражающими веществами,
пневматического оружия с дульной энергией не
более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
42
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений
на хранение или хранение и ношение,
транспортировку, ввоз на территорию Республики
Казахстан и вывоз из Республики Казахстан
оружия и патронов к нему