Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы N 20-1 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2439 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 сәуірдегі N 28-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 11.04.2014 N 28-11 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасы және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2267 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 11 қаңтардағы N 2 (4627) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 12-2 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2320 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 29 наурыздағы N 13 (4638) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 15-1 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2372 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 21 маусымдағы N 24 (4649) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған), Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі "Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"  N11-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-1 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 2399 нөмірімен енгізілген, 2013 жылдың 26 шілдедегі N 29 (4654) аудандық "Нұрлы Көксу" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Коксуского района Алматинской области от 19 августа 2013 года N 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2439. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11 апреля 2014 года N 28-11
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 11.04.2014 N 28-11.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пункта 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коксуского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2267, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 11 января 2013 года N 2 (4627), в решение Коксуского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 12-2 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года N 2320, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 29 марта 2013 года N 13 (4638), в решение Коксуского районного маслихата от 05 июня 2013 года N 15-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года N 2372, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 21 июня 2013 года N 24 (4649), в решение Коксуского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 17-1 "О внесении изменений в решение Коксуского районного маслихата От 21 декабря 2012 года N 11-1 "О районном бюджете Коксуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 июля 2013 года N 2399, опубликовано в газете "Нұрлы Көксу" от 26 июля 2013 года N 29 (4654)) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "4245963" саны "4283727" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "78927" саны "107579" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "8946" саны "8556" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3115" саны "3853" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "4154975" саны "4163739" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "855388" саны "867544" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "1519610" саны "1516218" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "4262769" саны "4300533" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудан мәслихатының хатшысы,
сессиясының төрағасы                       Ә.Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
"Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Әсел Базарханқызы Әмірсейітова
19 тамыз 2013 жыл
Көксу ауданы мәслихатының 2013 жылғы
19 тамыздағы "Көксу ауданы мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Көксу
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 11-1
шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
N 20-1 шешіміне 1 қосымша
Көксу ауданы мәслихатының 2012 жылғы
21 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"
N 11-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
Көксу ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
тенге)
Сынып
Iшкi сынып
Атауы
I.Кірістер

1) "доходы" цифру "4245963" заменить на цифру "4283727", в том числе:
"налоговые поступления" "78927" заменить на цифру "107579";
"неналоговые поступления" "8946" заменить на цифру "8556";
"поступления от продажи основного капитала" "3115" заменить на цифру "3853";
"поступление трансфертов" цифру "4154975" заменить на цифру "4163739", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "855388" заменить на цифру "867544";
"целевые трансферты на развитие" цифру "1519610" заменить на цифру "1516218";
2) "затраты" цифру "4262769" заменить на цифру "4300533".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Секретарь районного маслихата,
председатель сессии                        А.Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Коксуского отдела
экономики и бюджетного
планирования"                              Амирсеитова Асел Базархановна
19 августа 2013 года
приложение 1
к решению Коксуского районного маслихата
от 19 августа 2013 года N 20-1 "О внесении
изменений в решение Коксуского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1
"О районном бюджете Коксуского района на
2013-2015 годы"
приложение 1
утвержденное решением Коксуского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года N 11-1
"О районном бюджете Коксуского района на
2013-2015 годы"
Районный бюджет Коксуского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы