Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 25-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2013 жылы 30 желтоқсанда N 2538 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 мамырдағы № 41-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 06.05.2015 № 41-8 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасы 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы мәслихаты
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданының 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше , 12, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 5082354 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 134983 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 22500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 7400 мың теңге;
трансферттер түсімі 4917471 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1712428 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 1078738 мың теңге;
субвенциялар 2126305 мың теңге;
2) шығындар 5115759 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 56524 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 70946 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 14422 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 18639 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 108568 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 108568 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 24.11.2014 N 36-1 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 1948 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2014 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Ауданның экономикалық дамуы, жергілікті бюджет, табиғатты қорғау және ауыл шаруашылығы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
5. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Жүнісов
Аудан мәслихатының
хатшысы                                    Ә. Досымбеков
КЕЛІСІЛДІ:
Көксу ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы                          Әсел Базарханқызы
Әмірсейітова
2013 жылғы "20" желтоқсан
Көксу ауданы мәслихатының
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
"Көксу ауданының 2014-2016
жылдарға арналған аудандық

О районном бюджете Коксуского района на 2014-2016 годы
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 декабря 2013 года N 2538. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06 мая 2015 года № 41-8
Сноска. Утратило силу решением Коксуского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2015 № 41-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Коксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Коксуского района на 2014-2016 годы согласно приложениями 12, и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы 5082354 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 134983 тысяч тенге;
неналоговые поступления 22500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 7400 тысячи тенге;
поступления трансфертов 4917471 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1712428 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 1078738 тысяч тенге;
субвенции 2126305 тысяч тенге;
2) затраты 5115759 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 56524 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 70946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 14422 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 18639 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 108568 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 108568 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Коксуского районного маслихата Алматинской области от 24.11.2014 N 36-1 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2014 год в сумме 1948 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень местных бюджетных программ не подлежащих секвестированию в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложению 4.
4. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономическому развитию района, местному бюджету, охраны природы и вопросам сельского хозяйства".
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель районной
сессии маслихата                           К. Жунусов
Секретарь районного
маслихата                                  А. Досымбеков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Коксуского отдела
экономики, бюджетного
планирования и
предпринимательства                        Амирсеитова Асел Базархановна
20 декабря 2013 года
приложение 1
утвержденное решением
Коксуского районного
маслихата от 20 декабря 2013