Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 06 наурыздағы N 11-69 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2324 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 31-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 19.05.2014 № 31-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104–бабының 5-тармағы, 106–бабының 2–тармағының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2272 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1–тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "5358375" саны "5107532" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "5239742" саны "4988899" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "5346375" саны "5109742" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "70569" саны "73416" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттерді өтеу" "17712" саны "14865" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-70569" саны "-87626" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "70569" саны "87626" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздарды өтеу" "17712" саны "14941" санына ауыстырылсын;
"бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары" "0" саны "14286" санына ауыстырылсын.
2.Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т. Нүсіпқожаев
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының "Экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы:                       Муса Кенжебаев

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2011 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 11-69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2324. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2014 года № 31-162
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19.05.2014 № 31-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2272, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 12 января 2013 года N 2) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5358375" заменить на цифру "5107532", в том числе по:
"поступлениям трансфертов" цифру "5239742" заменить на цифру "4988899".
2) "Затраты" цифру "5346375" заменить на цифру "5109742".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "70569" заменить на цифру "73416", в том числе:
"погашение бюджетных кредитов" цифру "17715" заменить на цифру "14865".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-70569" заменить на цифру "-87626".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "70569" заменить на цифру "87626", в том числе:
"погашение займов" цифру "17712" заменить на цифру "14941";
"используемые остатки бюджетных средств" цифру " 0 " заменить на цифру "14286".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т. Нусипкожаев
Секретарь
районного маслихата                        Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев