Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы N 14-86 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 18 маусымда N 2388 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 31-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 19.05.2014 № 31-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына, 109–бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"  N 10-60 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2272 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Хантәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 06 наурыздағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 11-69 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2324 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 06 сәуірдегі N 13 "Хантәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "5107532" саны "5108322" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "106959" саны "108659"санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "3176" саны "1476" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "4988899" саны "4989689" санына ауыстырылсын
2) "Шығындар" "5109742" саны "5110532" санына ауыстырылсын
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың
"Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       К. Кырыкбаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Муса Кенжебаев

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 05 июня 2013 года N 14-86. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 июня 2013 года N 2388. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2014 года № 31-162
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19.05.2014 № 31-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2272, опубликовано в газете "Хантәңірі" от 12 января 2013 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2324, опубликовано в газете "Хантәңірі" от 06 апреля 2013 года N 13) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:
1) "Доходы" цифру "5107532" заменить на цифру "5108322", в том числе по:
"налоговым поступлениям" цифру "106959" заменить на цифру "108659";
"поступлениям от продажи основного капитала" цифру "3176" заменить на цифру "1476";
"поступлениям трансфертов" цифру "4988899" заменить на цифру "4989689"
2) "Затраты" цифру "5109742" заменить на цифру "5110532"
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на
постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению,
социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму"
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Кырыкбаева
Секретарь районного
маслихата                                  Е.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев