Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қарашадағы N 20-108 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 20 қарашада N 2474 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 мамырдағы № 31-162 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 19.05.2014 № 31-162 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106–бабы 2–тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Райымбек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"  N 10-60 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2272 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы N 2 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 11-69 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2324 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 06 сәуірдегі N 13 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 маусымдағы "Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-86 шешіміне (2013 жылғы 18 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2388 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 04 шілдедегі N 25 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 16-91 шешіміне (2013 жылғы 16 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2406 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 01 тамыздағы N 29 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған), Райымбек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 тамыздағы Райымбек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы"  N 10-60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-99 шешіміне (2013 жылғы 03 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2433 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 14 қыркүйектегі N 34 "Хан тәңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года за N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Райымбекского района Алматинской области от 11 ноября 2013 года N 20-108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 ноября 2013 года N 2474. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19 мая 2014 года № 31-162
Сноска. Утратило силу решением Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 19.05.2014 № 31-162.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.         В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Райымбекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2272, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 12 января 2013 года N 2), в решение Райымбекского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 11-69 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 марта 2013 года за N 2324, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 06 апреля 2013 года N 13), в решение Райымбекского районного маслихата от 05 июня 2013 года N 14-86 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 июня 2013 года за N 2388, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 04 июля 2013 года N 25), в решение Райымбекского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 16-91 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 2013 года за N 2406, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 01 августа 2013 года N 29), в решение Райымбекского районного маслихата от 21 августа 2013 года N 18-99 "О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 10-60 "О районном бюджете Райымбекского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 03 сентября 2013 года за N 2433, опубликовано в газете "Хан тәңірі" от 14 сентября 2013 года N 34) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "5135464" саны "5234904" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"салықтық түсімдер" "147529" саны "146083" санына ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" "11758" саны "13004" санына ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" "6346" саны "6546" санына ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" "4969831" саны "5069271" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "900322" саны "929875" санына ауыстырылсын;
"нысаналы даму трансферттері" "421480" саны "491367" санына ауыстырылсын.
2) "Шығындар" "5137674" саны "5237114" санына ауыстырылсын.
3) "Таза бюджеттік кредиттеу" "73257" саны "71735" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"бюджеттік кредиттер" "88281" саны "86759" санына ауыстырылсын.
5) "Тапшылық (профицит)" "-87467" саны "-85945" санына ауыстырылсын.
6) "Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" "87467" саны "85945" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"қарыздар түсімі" "88281" саны "86759" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Жергілікті өзін-өзі басқару, әлеуметтік және экономикалық даму, бюджет, халыққа сауда, тұрмыстық қызмет көрсету, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, туризм жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       С. Кенетаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Е. Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ:
Райымбек ауданының
"Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Муса Кенжебаев
11 қараша 2013 жыл
Райымбек аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 қарашадағы
"Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы N 10-60 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы"
N 20-108 шешіміне
1-қосымша
Райымбек аудандық мәслихатының
2012 жылғы 22 желтоқсандағы
"Райымбек ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудан
бюджеті туралы" N 10-60
шешіміне бекітілген
1-қосымша
Райымбек ауданының 2013 жылға арналған аудан бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Аталуы
Кірістер

1) "Доходы" цифру "5135464" заменить на цифру "5234904", в том числе по:
"налоговым поступлениям" "147529" заменить на цифру "146083";
"неналоговым поступлениям" "11758" заменить на цифру "13004";
"поступлениям от продажи основного капитала" "6346" заменить на цифру "6546";
"поступлениям трансфертов" цифру "4969831" заменить на цифру "5069271", в том числе:
"целевые текущие трансферты" цифру "900322" заменить на цифру "929875";
"целевые трансферты на развитие" цифру "421480" заменить на цифру "491367".
2) "Затраты" цифру "5137674" заменить на цифру "5237114".
3) "Чистое бюджетное кредитование" цифру "73257" заменить на цифру "71735", в том числе:
"бюджетные кредиты" цифру "88281" заменить на цифру "86759".
5) "Дефицит (профицит)" цифру "-87467 заменить на цифру "-85945".
6) "Финансирование дефицита (использование профицита)" цифру "87467" заменить на цифру "85945", в том числе:
"поступления займов" цифру "88281" заменить на цифру "86759".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По местному самоуправлению, социальному и экономическому развитию, бюджету, торговле, оказанию бытовых услуг, развитию малого и среднего предпринимательства, туризму".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С. Кенетаева
Секретарь районного
маслихата                                  Е. Кудабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдела экономики
и бюджетного планирования
Райымбекского района"                      Муса Кенжебаев
11 ноября 2013 года
Приложение 1
к решению Райымбекского районного
маслихата от 11 ноября 2013 года
N 20-108 "О внесении изменений
в решение Райымбекского районного
маслихата от 22 декабря 2012 года
за N 10-60 "О районном бюджете
Райымбекского района на
2013-2015 годы"
Приложение 1
к утвержденному решению
Райымбекского районного маслихата
от 22 декабря 2012 года
за N 10-60 "О районном
бюджете Райымбекского
района на 2013-2015 годы
Бюджет Райымбекского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы