2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы N 5-14-97 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 15 наурызда N 2322 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылдың 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104-бабының 5-тармағы, 106-бабының 2-тармағының 4) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 1998 жылдың 24 наурызындағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2256 нөмірімен тіркелген, 2012 жылғы 26 қаңтардағы N 4 "Жаркент өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:
1) "кірістер" "6670941" саны "6545901" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "5548953" саны "5423913" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "6670941" саны "6617717" санына ауыстырылсын;
5) "бюджет тапшылығы" "-39968" саны "-111480" санына ауыстырылсын;
6) "бюджет тапшылығын қаржыландыру" "39968" саны "111480" санына ауыстырылсын;
"бюджет тапшылығын қаржыландыру 39968 мың теңге" деген жолдан кейін "бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 71817 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфилов аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Ш. Асанова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ
"Ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекеме бастығы                             Ақан Ақатұлы Оспанов

О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 05 марта 2013 года N 5-14-97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 марта 2013 года N 2322. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 5-25-178
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19.12.2013 N 5-25-178.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2256, опубликовано в газете "Жаркент өңірі" N 4 от 26 января 2012 года следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "6670941" заменить на цифру "6545901", в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "5548953" заменить на цифру "5423913";
2) "затраты" цифру "6670941" заменить на цифру "6617717";
Подпункты 5, 6 изложить в новой редакции, внесено изменение в текст на русском языке, на государственном не изменяется.
5) "дефицит бюджета – 111480 тысячи тенге";
6) "финансирование дефицита бюджета - 111480 тысячи тенге".
После строки "финансирование дефицита бюджета 39968 тысячи тенге" дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств - 71817 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш. Асанова
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Оспанов Акан Акатович

05 наурыз 2013 жыл
Панфилов аудандық мәслихатының
2013 жылғы 5 наурыздағы бекітілген
"Панфилов аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 5-13-90 шешіміне
өзгерістер мен толықтырулар енгізу
туралы N 5-14-97 шешіміне
1-қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсанда
бекітілген "Панфилов ауданының
2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы"
N 5-13-90 шешімімен бекітілген
1-қосымша
Панфилов ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Ерекшелігі
АТАУЫ
1.Кірістер

05 марта 2013 года
Приложение N 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от 5 марта
2013 года N 5-14-97 "О внесении
изменений и дополнений в решение
Панфиловского районного
маслихата от 21 декабря 2012 года
N 5-13-90 "О районном бюджете
Панфиловского района
на 2013-2015 годы"
Приложение N 1
к утвержденному решению
маслихата Панфиловского района
от 21 декабря 2012 года N 5-13-90
"О районном бюджете Панфиловского
района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
Доходы