2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 16 тамыздағы N 5-21-143 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 03 қыркүйекте N 2438 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 желтоқсандағы № 5-25-178 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 19.12.2013 № 5-25-178 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2256 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 26 қаңтардағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 4 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 наурыздағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 5-14-97 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2322 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 13 сәуірдегі аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 15 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-17-124 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2378 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 03 шілдедегі аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 26 нөмірінде жарияланған), Панфилов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 шілдедегі "Панфилов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 5-20-137 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2400 нөмірімен тіркелген, 2013 жылғы 01 тамыздағы аудандық "Жаркент өңірі" газетінің 30,31 нөмірлерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Панфиловского района Алматинской области от 16 августа 2013 года N 5-21-143. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 03 сентября 2013 года N 2438. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19 декабря 2013 года N 5-25-178
Сноска. Утратило силу решением маслихата Панфиловского района Алматинской области от 19.12.2013 N 5-25-178.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106  Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года за N 2256, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 26 января 2012 года за N 4), в решение Панфиловского районного маслихата от 05 марта 2013 года N 5-14-97 "О внесении изменений и дополнений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года за N 2322, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 13 апреля 2013 года за N 15), в решение Панфиловского районного маслихата от 03 июня 2013 года N 5-17-124 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года за N 2378, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 03 июля 2013 года за N 26), в решение Панфиловского районного маслихата от 04 июля 2013 года N 5-20-137 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете Панфиловского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в государственном Реестре нормативных правовых актов от 15 июля 2013 года за N 2400, опубликованного в районной газете "Жаркент өңірі" от 01 августа 2013 года за N 30,31) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "7015012" саны "6865557" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
"трансферттердің түсімдері бойынша" "5893024" саны "5743569" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "7086828" саны "6937373" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі Панфилов аудандық мәслихатының тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 01 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       З. Хахазов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы                                    Рамазанова Сауле Қасымқанқызы
16 тамыз 2013 жыл
Панфилов аудандық мәслихатының
2013 жылғы "16" тамыздағы бекітілген
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Панфилов ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 5-13-90 шешіміне өзгерістер
енгізу туралы N 5-21-143 шешіміне
1 қосымша
Панфилов аудандық мәслихатының
2012 жылғы "21" желтоқсанда бекітілген
"Панфилов ауданының 2013-2015
жылдарға арналған аудандық бюджеті
туралы" N 5-13-90 шешімімен бекітілген
1 қосымша
Панфилов ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сынып
Ішкі сынып
АТАУЫ
1. Кірістер

1) "доходы" цифру "7015012" заменить на цифру "686557", в том, числе:
"поступления трансфертов" цифру "5893024" заменить на цифру "5743569";
2) "затраты" цифру "7086828" заменить на цифру "6937373".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата по вопросам бюджета, экономики, аграрной, предпринимательства, производства, автомобильной дороги и строительства.
4.Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        З. Хахазов
Секретарь районного
маслихата                                  Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
Панфиловского района"                      Рамазанова Сауле Касымкановна
16 августа 2013 года
Приложение 1
к решению утвержденного маслихата
Панфиловского района от "16" августа
2013 года N 5-21-143 " О внесении
изменений в решение Панфиловского
районного Маслихата от 21 декабря
2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете
Панфиловского района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Панфиловского района от "21" декабря
2012 года N 5-13-90 "О районном бюджете
Панфиловского района на 2013-2015 годы"
Районный бюджет Панфиловского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тыс.
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы