2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы N 15-75 шешімі, Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 18 наурызда N 2329 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-177 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-177 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына, 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 24 наурыз 1998 жылғы "Нормативтік құқықтық акт" Заңының 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Талғар аудандық маслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2266 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 2 (4037) жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1. тармақтағы жолдар бойынша:
1) "Кірістер" "10063094" саны "9609959" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "8211681" саны "7757720" санына ауыстырылсын;
2) "шығындар" "10089059" саны "9999873" санына ауыстырылсын;
"6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22038 мың теңге" жолынан кейін "бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары - 417468 мың теңге" жолымен толықтырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е. Елібаев
Аудандық мәслихат
хатшысы
Д. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
Аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау
бөлімінің бастығы
Сафин Асанғали Ануарұлы
Талғар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 06 наурыздағы
"2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 12-63 шешіміне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
N 15-75 шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
"Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға
арналған аудандық бюджеті туралы"
N 12-63 шешіміне бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомма
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Аталуы
1. Кiрiстер

О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 06 марта 2013 года N 15-75. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 марта 2013 года N 2329. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-177
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-177.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, подпунктом 2) пункта 4 статьи 106 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" от 4 декабря 2008 года, статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении" Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года N 2266 опубликовано в районной газете "Талгар" 12 января 2013 года N 2 (4037) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 по строкам:
1) "доходы" цифру "10063094" заменить на цифру "9609959", в том числе:
"поступление трансфертов" цифру "8211681" заменить на цифру "7757720";
2) "затраты" цифру "10089059" заменить на цифру "9999873";
После строки "6) финансирование дефицита (использование профицита бюджета) - 22038 тысяч тенге" дополнить строкой "используемые остатки бюджетных средств – 417468 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е. Елибаев
Секретарь районного
маслихата                                  Д.Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Сафин Асангали Ануарович
06 марта 2013 года
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 6 марта 2013 года
N 15-75 "О внесении изменений в решение
от 21 декабря 2012 года N 12-63
"О районном бюджете Талгарского района
на 2013-2015 годы"
Приложение 1
к решению маслихата Талгарского
района от 21 декабря 2012 года N 12-63
"О районном бюджете Талгарского района
на 2013-2015 годы"
Талгарский районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
(тысячи
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы