2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 22-118 шешімі. Алматы облысының әділет департаментімен 2013 жылы 07 қазанда N 2454 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 мамырдағы № 32-177 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 06.05.2014 № 32-177 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық маслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсандағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2266 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы "Талғар" газетінде N 2 (4037) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 6 наурыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 15-75 шешіміне (2013 жылғы 18 наурызда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2329 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 30 наурыздағы "Талғар" газетінде N 13 (4048) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 мамырдағы "Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 18-96 шешіміне (2013 жылғы 13 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2380 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 22 маусымдағы "Талғар" газетінде N 25 (4060) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі "Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-109 шешіміне (2013 жылғы 16 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2405 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 27 шілдедегі "Талғар" газетінде N 30 (4065) жарияланған), Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 19 тамыздағы "Талғар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 21-114 шешіміне (2013 жылғы 3 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2437 нөмірімен енгізілген, 2013 жылғы 14 қыркүйектегі "Талғар" газетінде N 37 (4072) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 27 сентября 2013 года N 22-118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 07 октября 2013 года N 2454. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 6 мая 2014 года № 32-177
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 06.05.2014 № 32-177.
Примечание РЦПИ:
В тексте документе сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2012 года за N 2266, опубликовано в газете "Талгар" от 12 января 2013 года N 2 (4037), в решение Талгарского районного маслихата от 6 марта 2013 года N 15-75 "О внесении изменений и дополнений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 18 марта 2013 года, за N 2329 опубликовано в газете "Талгар" от 30 марта 2013 года N 13 (4048), в решение Талгарского районного маслихата от 30 мая 2013 года N 18-96 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 июня 2013 года, за N 2380 опубликовано в газете "Талгар" от 22 июня 2013 года N 25(4060) ), в решение Талгарского районного маслихата от 5 июля 2013 года N 20-109 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 июля 2013 года, за N 2405 опубликовано в газете "Талгар" от 27 июля 2013 года N 30 (4065), в решение Талгарского районного маслихата от 19 августа 2013 года N 21-114 "О внесении изменений в решение Талгарского районного маслихата от 21 декабря 2012 года N 12-63 "О районном бюджете Талгарского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 3 сентября 2013 года, за N 2437 опубликовано в газете "Талгар" от 14 сентября 2013 года N 37 (4072) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "кірістер" "9984259" саны "10077587" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттер түсімі" "7646846" саны "7740174" санына ауыстырылсын, оның ішінде:
2) "шығындар" "10374999" саны "10468327" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т. Юсупов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Теберіков
КЕЛІСІЛДІ:
"Талғар аудандық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы            Сафин Асанғали Ануарұлы
27 қыркүйек 2013 жыл
Талғар аудандық мәслихатының
2013 жылғы 27 қыркүйектегі "Талғар
аудандық мәслихаттың 2012 жылғы
21 желтоқсандағы"Талғар ауданының
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 12-63 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 22-118
шешіміне 1 қосымша
Талғар аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы "Талғар
ауданының 2013-2015 жылдарға арналған
аудандық бюджеті туралы" N 12-63
шешімімен бекітілген 1 қосымша
Талғар ауданының 2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Аталуы
1. Кiрiстер

1) "доходы" цифру "9984259" заменить на цифру "10077587", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "7646846" заменить на цифру "7740174";
2) "затраты" цифру "10374999" заменить на цифру "10468327".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Юсупов
Секретарь
районного маслихата                        Д.Тебериков
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Талгарский районный
отдел экономики и бюджетного
планирования"                              Сафин Асангали Ануарович
27 сентября 2013 года
Приложение 1
к решению Талгарского районного маслихата
от 27 сентября 2013 года N 22-118
"О внесении изменений в решение
от 21 декабря 2012 года N 12-63
"О районном бюджете Талгарского
района на 2013-2015 годы"
Приложение 1
утвержденное решением маслихата
Талгарского района от 21 декабря
2012 года N 12-63 "О районном
бюджете Талгарского района на
2013-2015 годы"
Районный бюджет Талгарского района на 2013 год
Категория
Сумма
(тысячи
тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы