Талғар ауданы бойынша жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату туралы
Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы N 25-136 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 23 желтоқсанда N 2531 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 39-233 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талғар аудандық мәслихатының 19.12.2014 № 39-233 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Талғар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Талғар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 16-80 шешімімен бекітілген Талғар ауданының жерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде, Талғар ауданы бойынша жер салығының базалық ставкалары Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 378, 379, 381, 383 - баптарында белгіленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда 50 процентке жоғарылатылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Әлеуметтік экономикалық дамыту және бюджет жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Бәзілхан
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Д. Теберіков

О повышении базовых ставок земельного налога по Талгарскому району
Решение маслихата Талгарского района Алматинской области от 11 декабря 2013 года N 25-136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 декабря 2013 года N 2531. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 19 декабря 2014 года № 39-233
Сноска. Утратило силу решением Талгарского районного маслихата Алматинской области от 19.12.2014 № 39-233.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" и с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Талгарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель Талгарского района, утвержденного решением Талгарского районного маслихата от 10 апреля 2013 года за N 16-80, повысить ставки земельного налога по Талгарскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По вопросам социально-экономического развития и бюджета".
3. Настоящее решение вступает в силу cо дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата                        А. Базилхан
Секретарь
районного маслихата                        Д. Тебериков