Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 05 желтоқсандағы N 26-1 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментімен 2013 жылы 13 желтоқсанда N 2513 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 27-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 20.12.2013 N 27-10 шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына және 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы"  N 13-1 шешіміне (2012 жылғы 28 желтоқсанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2270 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы N 3(3), 2013 жылғы 25 қаңтардағы N 4(4), 2013 жылғы 01 ақпандағы N 5(5) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 06 наурыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 14-1 шешіміне (2013 жылғы 15 наурыздағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2326 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 29 наурыздағы N 13 (13), 2013 жылғы 05 сәуірдегі N 14(14) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 маусымдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 17-1 шешіміне (2013 жылғы 12 маусымдағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2379 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 21 маусымдағы N 25 (25), 2013 жылғы 28 маусымдағы N 26(26) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 03 шілдедегі "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 20-1 шешіміне (2013 жылғы 15 шілдедегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2396 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 19 шілдедегі N 29 (29), 2013 жылғы 26 шілдедегі N 30-31(30), 2013 жылғы 02 тамыздағы N 32(31) 2013 жылғы 09 тамыздағы N 33(32) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 22-1 шешіміне (2013 жылғы 03 қыркүйектегі нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2430 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 13 қыркүйектегі N 38 (37) жарияланған), Ұйғыр аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 тамыздағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2012 жылғы 22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" N 25-1 шешіміне (2013 жылғы  20 қарашадағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2477 нөмірімен енгізілген, "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" газетінің 2013 жылғы 29 қарашадағы N 49 (48), 2013 жылғы 04 желтоқсандағы N 50 (49) жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы жолдар бойынша:

О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Уйгурского района Алматинской области от 05 декабря 2013 года N 26-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2013 года N 2513. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20 декабря 2013 года N 27-10
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уйгурского района Алматинской области от 20.12.2013 N 27-10.
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О районном бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 декабря 2012 года N 2270, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси" N 3 (3) от 18 января 2013 года, N 4 (4) от 25 января 2013 года, N 5 (5) от 01 февраля 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 06 марта 2013 года N 14-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 марта 2013 года N 2326, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 13 (13) от 29 марта 2013 года, N 14 (14) от 05 апреля 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 03 июня 2013 года N 17-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 июня 2013 года N 2379, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 25 (25) от 21 июня 2013 года, N 26 (26) от 28 июня 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 03 июля 2013 года N 20-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 июля 2013 года N 2396, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 29 (29) от 19 июля 2013 года, N 30-31 (30) от 26 июля 2013 года), N 32 (31) от 02 августа 2013 года), N 33 (32) от 09 августа 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 22-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 03 сентября 2013 года N 2430, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 38 (37) от 13 сентября 2013 года), в решение Уйгурского районного маслихата от 20 августа 2013 года N 25-1 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 22 декабря 2012 года N 13-1 "О бюджете Уйгурского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 ноября 2013 года N 2477, опубликовано в газете "Қарадала тынысы – Қарадала нәпәси N 49 (48) от 29 ноября 2013 года), N 50 (49) от 05 декабря 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1 по строкам:

1) "Кірістер" "4703922" саны "4689004" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"трансферттердің түсімдері" "4036828" саны "4021910" санына ауыстырылсын, соның ішінде:
"ағымдағы нысаналы трансферттер" "1011606" саны "996688" санына,
2) "Шығындар" "4748492" саны "4733574" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Бюджет, әлеуметтік-экономикалық даму, өнеркәсіп, транспорт, құрылыс, байланыс, экология және табиғат ресурстарын тиімді пайдалану" жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1-ші қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ж. Алгожаева
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Н. Есжанов
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұйғыр ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі” мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 желтоқсан 2013 жыл
Ұйғыр аудандық мәслихатының
2013 жылғы 05 желтоқсандағы "2012 жылғы
22 желтоқсандағы "Ұйғыр ауданның
2013-2015 жылдарға арналған аудандық
бюджеті туралы" N 13-1 шешіміне
өзгерістер енгізу туралы" N 26-1 шешіміне
1 қосымша
Ұйғыр аудандық мәслихатының

1) "Доходы" цифру "4703922" заменить на цифру "4689004", в том числе:
"поступления трансфертов" цифру "4036828" заменить на цифру "4021910", в том числе;
"целевые текущие трансферты" цифру "1011606" заменить на цифру "996688".
2) "Затраты" цифру "4748492" заменить на цифру "4733574".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По бюджету, социально-экономическому развитию, промышленности, транспорта, строительству, связи, экологии и эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ж. Алгожаева
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата                        Н. Есжанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Уйгурского района"                         Исмаилов Мырзалим Муталимович
05 декабря 2013 года
Приложение N 1
к решению районного маслихата
"О внесении изменений в решение
районного маслихата от 22.12.2012 года
N 13-1 "О районном бюджете Уйгурского
района на 2013-2015 годы" от
05 декабря 2013 года N 25-1
Приложение N 1
утвержденное решением районного