Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 29 сәуірдегі № 107 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 мамырда № 1943 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 2 тармағының 8) тармақшасына сәйкес және «Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 наурыздағы № 316 қаулысының негізінде Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі белгіленген тәртіппен мемлекеттік білім беру тапсырысын техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар білім беру ұйымдарына орналастырсын.
3. Бекітілген білім беру тапсырысы шегінде «Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі және жоғары білім берудің кәсіптік білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарына оқуға түсу кезінде қабылдау квотасының мөлшерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 28 ақпандағы № 264 қаулысымен белгіленген квота қолданылады деп анықталсын.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғани Қалыбайұлы Сәдібековке жүктелсін.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 29 сәуірдегі
№ 107 қаулысына қосымша
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2013-2014 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы әкімдігінің 28.11.2013 № 378 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі) қаулысымен.
Мамандықтың коды
Мамандықтың атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен (мың теңге)
Жергілікті бюджет есебінен
(мың теңге)
Мамандықтың коды
Бір маманды оқытудың орташа құны күндізгі оқу бөлімі
Бір маманды оқытудың орташа құны сырттай оқу бөлімі
Бір маманды оқытудың орташа құны күндізгі оқу бөлімі
Қылмыстық-атқару жүйесінің түзету мекемесі жаныңдағы колледж
Бір маманды оқытудың орташа құны сырттай оқу бөлімі
Барлығы
Оның ішінде мемлекеттік тілінде
оқыту
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
І. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі «Жамбыл облысы әкімдігінің білім басқармасы»
коммуналдық мемлекеттік мекемесі болып табылатын мемлекеттік білім беру тапсырысы
«Абай атындағы Жамбыл гуманитарлық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорны
1

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год
Постановление Жамбылского областного акимата от 29 апреля 2013 года № 107. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 мая 2013 года № 1943
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, подпунктом 8) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан «Об образовании» от 27 июля 2007 года и постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2011 года № 316 «Об утверждении Программы занятости 2020» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить согласно приложению государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2013-2014 учебный год.
2. Коммунальному государственному учреждению «Управление образования акимата Жамбылской области» разместить в установленном порядке государственный образовательный заказ в организациях технического и профессионального образования.
3. Определить, что в пределах утвержденного образовательного заказа действует квота, установленная постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2012 года № 264 «Об утверждении размеров квоты приема при поступлении на учебу в организации образования, реализующие профессиональные образовательные учебные программы технического и профессионального, послесреднего и высшего образования».
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Садибекова Гани Калыбаевича.
Аким области                               К. Бозумбаев
Приложение
к постановлению № 107
акимата Жамбылской области
от 29 апреля 2013 года
Государственный образовательный заказ на подготовку
специалистов с техническим и профессиональным, послесредним
образованием на 2013-2014 учебный год
Сноска. Приложение в редакции постановления Жамбылского областного акимата от 28.11.2013 № 378 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Код специальности
Наименование специальности
Государственный образовательный заказ
За счет трансфертов из республиканского бюджета (тысяч тенге)
За счет местного бюджета (тысяч тенге)
За счет местного бюджета (тысяч тенге)
Средняя стоимость обучения 1 специалиста очная форма обучения
Средняя стоимость обучения 1 специалиста заочная форма обучения
Средняя стоимость обучения 1 специалиста очная форма обучения
Колледж при уголовно-исполнительной системы
Средняя стоимость обучения 1 специалиста заочная форма обучения
Всего
Из них обучение на государственном языке
город
село
город
село
город
село
город
село
І. Государственный образовательный заказ, администратором бюджетных программ которых
является коммунальное государственное учреждение «Управление образования акимата
Жамбылской области»
Коммунальное государственное казенное предприятие «Жамбылский гуманитарный колледж
имени Абая»
1