"Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 27 наурыздағы № 78 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 мамырында № 1945 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы №305 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы әкімдігінің 09.12.2015 № 305 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабындағы 7 тармағына сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2010 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1741 болып тіркелген, 2010 жылғы 12 мамырында № 84-85 "Ақ-жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген облыстық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Кәрім Насбекұлы Көкрекбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы К. Көкрекбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Көлік және
коммуникация министрлігі Автомобиль
жолдары комитетінің төрағасы
З. Сағынов
2013 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения"
Постановление Жамбылского областного акимата от 27 марта 2013 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 29 мая 2013 года № 1945. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 9 декабря 2015 года № 305
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жамбылской области от 09.12.2015 № 305.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 26 марта 2010 года № 83 "Об утверждении перечня автомобильных дорог областного значения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1741, опубликовано в газете "Ақ-жол" от 12 мая 2010 года № 84-85) следующие изменения:
перечень автомобильных дорог областного значения утвержденный указанным постановлением изложить в редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима Жамбылской области Кокрекбаева Карима Насбековича.
3. Настоящее постановление вступает силу с момента государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области К. Кокрекбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета автомобильных
дорог Министерства транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
З. Сагинов
2013 год
Приложение
к постановлению акимата
Жамбылской области