"2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық маслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қарашадағы № 2033 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1859 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсанда № 166 «Ақ жол» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«150 886 982» сандары «150 890 775» сандарымен ауыстырылсын;
«1 618 068» сандары «1 622 169» сандарымен ауыстырылсын;
«7 808» сандары «7 500» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«151 791 759» сандары «151 692 129» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«1 999 670» сандары «1 999 215» сандарымен ауыстырылсын;
«723 526» сандары «723 981» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«209 215» сандары «312 639» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«- 3 113 662» сандары «- 3 113 208» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«3 113 662» сандары «3 113 208» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского областного маслихата от 31 октября 2013 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 ноября 2013 года № 2033
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1859, опубликованное в газете "Знамя труда" от 25 декабря 2012 года № 151-152) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "150 886 982" заменить цифрами "150 890 775";
цифры "1 618 068" заменить цифрами "1 622 169";
цифры "7 808" заменить цифрами "7 500";
в подпункте 2):
цифры "151 791 759" заменить цифрами "151 692 129";
в подпункте 3):
цифры "1 999 670" заменить цифрами "1 999 215";
цифры "723 526" заменить цифрами "723 981";
в подпункте 4):
цифры "209 215" заменить цифрами "312 639";
в подпункте 5):
цифры "- 3 113 662" заменить цифрами "- 3 113 208";
в подпункте 6):
цифры "3 113 662" заменить цифрами "3 113 208".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды облыстық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Облыстық мәслихаттың                       Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы                            хатшысы
Г. Нұрымова                                Б. Қарашолақов
Жамбыл облысы мәслихатының

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2013 года.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Г. Нурымова Б. Карашолаков
Приложение
решению Жамбылского
областного маслихата

3 349
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5 653 724
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
5 591 016
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 732 049
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
805
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
663 510
008
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 726
013
Белгілі тұратын жері және құжаттары жоқ адамдарды орналастыру қызметтері
38 997
014
Әкімшілік тәртіп тұтқындалған адамдарды ұстауды ұйымдастыру
13 460
015
Қызмет жануарларын ұстауды ұйымдастыру
136 335
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 134
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
62 708
007
Ішкі істер органдарының объектілерін дамыту
62 708
04
Бiлiм беру
20 586 164
261
Облыстың білім басқармасы
3 393 896
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 569 488
045
Аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
824 408
261
Облыстың білім басқармасы
2 316 356
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 292 604
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
654 812
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтарымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
159 783
061
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
209 157
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 068 728
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 678 593
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
390 135
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
276 415
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
276 415
261
Облыстың білім басқармасы
4 142 960
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау

3 349
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5 653 724
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
5 591 016
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 732 049
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
805
006
Капитальные расходы государственного органа
663 510
008
Обеспечение безопасности дорожного движения
4 726
013
Услуги по размещению лиц, не имеющих определенного места жительства и документов
38 997
014
Организация содержания лиц, арестованных в административном порядке
13 460
015
Организация содержания служебных животных
136 335
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 134
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
62 708
007
Развитие объектов органов внутренних дел
62 708
04
Образование
20 586 164
261
Управление образования области
3 393 896
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
2 569 488
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
824 408
261
Управление образования области
2 316 356
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 292 604
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
654 812
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
159 783
061
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
209 157
285
Управление физической культуры и спорта области
2 068 728
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 678 593
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
390 135
253
Управление здравоохранения области
276 415
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
276 415
261
Управление образования области
4 142 960
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования

4 142 960
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
83 337
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
83 337
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
56 496
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
56 496
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
30 000
034
Денсаулық сақтау жүйесінің мемлекеттік білім беру ұйымдарының күрделі шығыстары
30 000
261
Облыстың білім басқармасы
3 127 020
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 788
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
7 675
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
42 221
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
181 568
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
165 309
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
30 353
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 425
029
Әдістемелік жұмыс
56 363
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
288 555
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
56 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
576 265
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 616 498
276
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
12 170
001
Жергілікті деңгейде балалар құқықтарын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 570
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 078 786
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
4 350 725
011
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
728 061
05
Денсаулық сақтау
35 405 085
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
250 612
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету

4 142 960
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
83 337
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
83 337
253
Управление здравоохранения области
56 496
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
56 496
253
Управление здравоохранения области
30 000
034
Капитальные расходы государственных организаций образования системы здравоохранения
30 000
261
Управление образования области
3 127 020
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
104 788
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
7 675
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
42 221
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
181 568
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
165 309
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
30 353
013
Капитальные расходы государственного органа
1 425
029
Методическая работа
56 363
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
288 555
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
56 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
576 265
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 616 498
276
Управление по защите прав детей области
12 170
001
Услуги по реализации государственной политики в области защиты прав детей на местном уровне
11 570
003
Капитальные расходы государственного органа
600
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 078 786
009
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
4 350 725
011
Строительство и реконструкция объектов образования
728 061
05
Здравоохранение
35 405 085
253
Управление здравоохранения области
250 612
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

250 612
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
902 544
005
Жергiлiктi денсаулық сақтау ұйымдары үшiн қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндiру
516 589
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
209 441
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
175 412
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 102
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
18 393 352
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
4 507 972
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
355 262
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
448 302
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
106 016
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
297 035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
404 836
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1 534 758
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
50 574
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 264 410
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
9 424 187
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 590 831
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
5 491 559
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
658 083
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
441 189
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 202 967
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1 161 996
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

250 612
253
Управление здравоохранения области
902 544
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
516 589
006
Услуги по охране материнства и детства
209 441
007
Пропаганда здорового образа жизни
175 412
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 102
253
Управление здравоохранения области
18 393 352
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
4 507 972
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
355 262
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
448 302
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
106 016
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
297 035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
404 836
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 534 758
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
50 574
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 264 410
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
9 424 187
253
Управление здравоохранения области
6 590 831
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
5 491 559
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
658 083
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
441 189
253
Управление здравоохранения области
1 202 967
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1 161 996
029
Областные базы спецмедснабжения

40 971
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 551 381
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
134 395
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
43 394
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
20 706
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
59 079
023
Ауылдық жерлерге жұмыс істеуге жіберілген медициналық және фармацевтикалық қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
21 000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
6 956
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2 199 295
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
66 556
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 513 398
013
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 271 445
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік акушерлік пункттер салу
241 953
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 959 421
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 263 205
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
549 225
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
403 947
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
110 134
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
199 899
261
Облыстың білім басқармасы
417 640
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
378 233
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 407
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 694 928
014
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
1 694 928
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
279 160
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
279 160
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
278 829
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
97 113
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

40 971
253
Управление здравоохранения области
2 551 381
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
134 395
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
43 394
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
20 706
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
59 079
023
Социальная поддержка медицинских и фармацевтических работников, направленных для работы в сельскую местность
21 000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
6 956
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 199 295
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
66 556
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 513 398
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 271 445
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерского акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
241 953
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 959 421
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 263 205
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
549 225
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
403 947
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов в реабилитационных центрах
110 134
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
199 899
261
Управление образования области
417 640
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
378 233
037
Социальная реабилитация
39 407
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 694 928
014
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
1 694 928
256
Управление координации занятости и социальных программ области
279 160
003
Социальная поддержка инвалидов
279 160
256
Управление координации занятости и социальных программ области
278 829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
97 113
007
Капитальные расходы государственного органа

5 620
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын еңгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 907
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 447
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
1 655
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 487
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
83 600
270
Облыстық еңбек инспекциясы басқармасы
25 659
001
Жергілікті деңгейде балалар құқығын қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 612
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 047
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 730 070
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 926
047
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 926
261
Облыстың білім басқармасы
140 119
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
128 732
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 387
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
4 817
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде калаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 817
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5 311
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 311
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 274 954
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 314 800
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
1 906 193
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салу және (немесе) сатып алу және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері

5 620
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
5 907
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
8 447
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
1 655
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 487
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
83 600
270
Управление по инспекции труда области
25 659
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
17 612
003
Капитальные расходы государственного органа
8 047
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 730 070
253
Управление здравоохранения области
13 926
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 926
261
Управление образования области
140 119
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
128 732
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 387
273
Управление культуры, архивов и документации области
4 817
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4 817
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
5 311
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
5 311
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 274 954
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 314 800
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 906 193
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020

879 750
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
9 996
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
26 626
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарларға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
41 180
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
78 159
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
67 513
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 294
033
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 294
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
524 502
003
Коммуналдық меншіктігі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
131 257
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
393 245
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
515 454
059
Қазақстан Республикасының мемлекеттік шекарасы бойында Шу өзенінде жағалауды нығайту жұмыстарын жүргізу
515 454
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
531 215
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
530 686
006
Жануарлар дүниесін қорғау
529
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
235 966
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
88 103
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
79 500
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
722
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
67 641
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
299 963
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 112
003
Жер қатынастарын реттеу
19 889
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 962
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
242 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
1 468 422
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

879 750
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
9 996
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
26 626
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
41 180
036
Повышение экономической доступности гербицидов
78 159
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
67 513
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 294
033
Развитие объектов сельского хозяйства
1 294
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
524 502
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
131 257
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
393 245
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
515 454
059
Проведение берегоукрепительных работ на реке Шу вдоль государственной границы Республики Казахстан
515 454
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
531 215
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
530 686
006
Охрана животного мира
529
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
235 966
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
88 103
008
Мероприятия по охране окружающей среды
79 500
013
Капитальные расходы государственного органа
722
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
67 641
251
Управление земельных отношений области
299 963
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
36 112
003
Регулирование земельных отношений
19 889
010
Капитальные расходы государственного органа
1 962
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
242 000
255
Управление сельского хозяйства области
1 468 422
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий

839 484
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
18 501
040
Мемлекеттік ветеринариялық ұйымдарды материалдық-техникалық жабдықтау үшін, қызметкелердің жеке қорғану заттарың, аспаптарды, құралдарды, техниканы, жабдықтарды және инвентарды орталықтандырып сатып алу
610 437
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
180 160
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
180 160
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 027
002
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
41 909
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
117 224
12
Көлiк және коммуникация
5 572 366
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 393 366
038
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
422 274
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
357 919
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық және елді-мекендердің көшелерін маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 743 569
042
Көлік инфрақұрылымын дамыту
16 969
082
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 852 635
281
Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
179 000
043
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
179 000
13
Басқалар
5 826 955
257
Облыстың қаржы басқармасы
230 000
012
Облыстық жергілікті атқарушы органның резервi
230 000
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
728 201
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техника-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету және оған сараптама жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
70 896
020
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне «Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
512 843
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
144 462
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық дамыту басқармасы
1 185 541
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

839 484
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
18 501
040
Централизованный закуп средств индивидуальной защиты работников, приборов, инструментов, техники, оборудования и инвентаря для материально-технического оснащения государственных ветеринарных организаций
610 437
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
180 160
272
Управление архитектуры и градостроительства области
180 160
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
21 027
002
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
41 909
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
117 224
12
Транспорт и коммуникации
5 572 366
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 393 366
038
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
422 274
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
357 919
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 743 569
042
Развитие транспортной инфраструктуры
16 969
082
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 852 635
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
179 000
043
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
179 000
13
Прочие
5 826 955
257
Управление финансов области
230 000
012
Резерв местного исполнительного органа области
230 000
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
728 201
003
Разработка или корректировка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы, консультативное сопровождение концессионных проектов
70 896
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
512 843
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов
144 462
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 185 541
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности