"2013 жылға өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 91 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қарашадағы № 376 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 2075 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Нормативтік құқықтар актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына және «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау Қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысына нормативтік сәйкес Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2013 жылға өсімдік шаруашылығын субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы» Жамбыл облысы әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 91 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1941 болып тіркелген, 2013 жылдың 30 мамырында № 65-66 «Ақ жол» және № 62 «Знамя труда» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 15 апреля 2013 года № 91 "О некоторых вопросах субсидирования растениеводства на 2013 год"
Постановление Жамбылского областного акимата от 28 ноября 2013 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 20 декабря 2013 года № 2075
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса сельских территорий» и постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства» акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Жамбылской области от 15 апреля 2013 года № 91 «О некоторых вопросах субсидирования растениеводства на 2013 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1941, опубликовано 30 мая 2013 года в газетах «Ак жол» № 65-66 и «Знамя труда» № 62) следующие изменения:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. «Жамбыл облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Мұратбай Сматайұлы Жолдасбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                Қ. Бозымбаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков

2. Коммунальному государственному учреждению «Управление сельского хозяйства акимата Жамбылской области» обеспечить в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции и его официальное опубликование.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима области Жолдасбаева Муратбая Сматаевича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев
«СОГЛАСОВАНО»
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков

11 желтоқсан 2013 жыл
Жамбыл облысы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қарашадағы
№ 376 қаулысына қосымша
Басым дақылдардың тізбесі және көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары*
№ р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдары
1 гектарға немесе тоннаға арналған бюджеттік субсидиялар нормасы, теңге
1
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отрып өсірілген масақты дәнді дақылдар

11 декабря 2013 года
Приложение к постановлению
акимата Жамбылской области
от 28 ноября 2013 года № 376
Перечень приоритетных культур и нормы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Норматив бюджетных субсидий на 1 гектар, тенге
1
Зерновые культуры, возделываемые с соблюдением зональных научно обоснованных агротехнологий