2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 28 қаңтардағы № 62 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 15 ақпанда № 1888 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесіне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Тараз қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі (Г.Олжабаева) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 3 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Жақсылық Мырзабекұлы Сапаралиевке жүктелсін.
Қала әкімі                                 Б. Орынбеков
Тараз қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 28 қаңтардағы
№ 62 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс

Об организации общественных работ на 2013 год
Постановление Таразского городского акимата от 28 января 2013 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 15 февраля 2013 года № 1888
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография
оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных, акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата города Тараз» (Г.Олжабаева) обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 3 января 2013 года.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сапаралиева Жаксылыка Мырзабековича.
Аким города                                Б. Орынбеков
Приложение
к постановлению
акимата города Тараз
№ 62 от 28 января 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы

Ескерту. қосымшаға өзгеріс енгізілді - Тараз қалалық әкімдігінің 09.09.2013 № 770 қаулысымен (ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымдардың атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру (теңге)
2013 жыл
сұраныс
ұсыныс
1
Тараз қаласы «Жасыл Ел-Тараз» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қаланы санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
37 320 жергілікті бюджет

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением Таразского городского акимата от 09.09.2013 № 770 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Виды
Объемы и условия организации общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
2013 год
спрос
Предложение
1
Товарищество с ограниченной ответственностью «Жасыл Ел-Тараз» города Тараз
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение города
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
37 320
местный бюджет