"2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Тараз қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 4 қыркүйектегі № 18-3 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қыркүйекте № 2002 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына және «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21 бабына  сәйкес Тараз қалалық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» Тараз қалалық Мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1860 болып тіркелген, 2013 жылдың 2 қаңтарында № 1 «Жамбыл Тараз» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «22 668 066» сандары «23 391 372» сандарымен ауыстырылсын;
«5 129 391» сандары «5 278 038» сандарымен ауыстырылсын;
«85 278» сандары «105 297» сандарымен ауыстырылсын;
«606 539» сандары «1 035 646» сандарымен ауыстырылсын;
«16 846 858» сандары «16 972 391» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «22 949 487» сандары «23 672 793» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа басылымда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Таразского городского Маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 "О городском бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Таразского городского маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2013 года № 18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 5 сентября 2013 года № 2002
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Таразский городской Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таразского городского Маслихата от 14 декабря 2012 года № 10-3 «О городском бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1860, опубликовано 2 января 2013 года в газете «Жамбыл Тараз» № 1) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры «22 668 066» заменить цифрами «23 391 372»;
цифры «5 129 391» заменить цифрами «5 278 038»;
цифры «85 278» заменить цифрами «105 297»;
цифры «606 539» заменить цифрами «1 035 646»;
цифры «16 846 858» заменить цифрами «16 972 391»;
в подпункте 2) цифры «22 949 487» заменить цифрами «23 672 793».
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды қалалық Мәслихаттың бюджет және қаланың әлеуметтік-экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Тараз қалалық Мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Ғ. Мадимаров
Тараз қалалық Мәслихатының
2013 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 18-3 шешіміне қосымша
Тараз қалалық Мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 1-қосымша
Тараз қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет-ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию городского Маслихата по бюджету и социально-экономическому развитию города.
3. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2013 года.
Председатель сессии Таразского
городского Маслихата                       Г. Мадимаров
Приложение
к решению Таразского городского
Маслихата № 18-3 от 4 сентября 2013 года
Приложение 1
к решению Таразского городского
Маслихата № 10-3 от 14 декабря 2012 года
Бюджет города Тараз на 2013 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3