"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 кыркүйектегі № 20-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 кыркүйекте № 2009 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 «Ауыл жаңалығы» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6344369» сандары «6368488» сандарымен ауыстырылсын;
«868944» сандары «905828» сандарымен ауыстырылсын;
«5241» сандары «5986» сандарымен ауыстырылсын;
«9765» сандары «18984» сандарымен ауыстырылсын;
«5460419» сандары «5437690» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6430066» сандары «6454185» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2  қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық Мәслихат
сессиясының төрағасы                       А. Жамишжанов
Аудандық Мәслихат
хатшысы                                    Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
Байзақ аудандық Мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Байзакского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 10 сентября 2013 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 сентября 2013 года № 2009
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6344369» заменить цифрами «6368488»;
цифры «868944» заменить цифрами «905828»;
цифры «5241» заменить цифрами «5986»;
цифры «9765» заменить цифрами «18984»;
цифры «5460419» заменить цифрами «5437690»;
в подпункте 2):
цифры «6430066» заменить цифрами «6454185»;
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениями 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
районного Маслихата                        А. Жамишжанов
Секретарь
районного Маслихата                        Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 10 сентября 2013 года № 20-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма тыс тенге
Класс
Подкласс
Наименование