"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 карашадағы № 21-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 карашада № 2045 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013–2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 «Ауыл жаңалығы» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 368 488» сандары «6 394 521» сандарымен ауыстырылсын;
«905 828» сандары «878 046» сандарымен ауыстырылсын;
«5 986» сандары «3 568» сандарымен ауыстырылсын;
«18 984» сандары «24 184» сандарымен ауыстырылсын;
«5 437 690» сандары «5 488 723» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 454 185» сандары «6 480 218» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 6 қосымшасы осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 ноября 2013 года № 2045
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 368 488» заменить цифрами «6 394 521»;
цифры «905 828» заменить цифрами «878 046»;
цифры «5 986» заменить цифрами «3 568»;
цифры «18 984» заменить цифрами «24 184»;
цифры «5 437 690» заменить цифрами «5 488 723»;
в подпункте 2):
цифры «6 454 185» заменить цифрами «6 480 218».
Приложения 1 и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Жамишжанов                              Н. Үкібаев
Байзақ аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 21-2 шешіміне 1 қосымша
Байзақ аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 12-3 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А. Жамишжанов                              Н. Укибаев
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 12 ноября 2013 года № 21-2
Приложение 1 к решению
Байзакского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-3
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование