"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2063 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Байзақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Байзақ аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1869 болып тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарында аудандық № 4 «Ауыл жаңалығы» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 394 521» сандары «6 416 434» сандарымен ауыстырылсын;
«5 488 723» сандары «5 510 636» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 480 218» сандары «6 502 131» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Байзакского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2013 года № 2063
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей - 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей - 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Байзакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байзакского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1869, опубликовано в районной газете «Сельская новь» от 10 января 2013 года № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 394 521» заменить цифрами «6 416 434»;
цифры «5 488 723» заменить цифрами «5 510 636»;
в подпункте 2):
цифры «6 480 218» заменить цифрами «6 502 131».
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.