"2013 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы"
Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 ақпандағы № 58 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 наурызда № 1904 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 қаулысымен бекітілген «Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландырудың ережесiне» сәйкес, жұмыссыздар үшін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Жуалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан туындайтын қатынастарға таралады.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбар Күнтуұлы Әділбақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                Б. Құлекеев
«КЕЛІСІЛДІ»:
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Жуалы ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Д. Кенжебеков
27 ақпан 2013 жыл
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
«Жамбыл облысы Жуалы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
республикалық мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ғ. Садыбеков
27 ақпан 2013 жыл
Жуалы ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 27 ақпандағы
№ 58 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландырудың көздерi (теңге)
2013 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің «Жуалы-Су» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
5
5
2
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі» мемлекеттік мекемесінің «Жасыл-Жуалы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
Ауданның санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
30
30
3
«Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Жуалы ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
2
2
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Жамбыл облысы Жуалы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
5
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
6
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Тоғызтарау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
7
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Шақпақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
8
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақсай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
7
7
9
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Ақтөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде  санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайындажәне икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
10
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Билікөл ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
11
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Боралдай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде  санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және  икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
12
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Нұрлыкент ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
13
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Б.Момышұлы ауылы әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
10
10
14
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Жетітөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
6
6
15
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қарасаз ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
16
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Көкбастау ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
17
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Күреңбел ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
18
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қошқарата ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
19
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Қызыларық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
4
4
20
«Жамбыл облысы Жуалы ауданы Мыңбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күнi жағдайында және икемдi кесте бойынша
27 990
жергілікті бюджет
7
7
Барлығы:
119
119

"Об организации общественных работ на 2013 год"
Постановление акимата Жуалынского района Жамбылской области от 27 февраля 2013 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 марта 2013 года № 1904
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», и «Правилами организации и финансирования общественных работ», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях организации общественных работ для безработных акимат Жуалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникающие с 1 января 2013 года.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Адилбакова Айбар Кунтуовича.
Аким района                                Б. Кулекеев
«СОГЛАСОВАНО»:
Государственное учреждение
«Управление юстиции Жуалынского района
Департамента юстиции Жамбылской области
Министерства юстиции Республики Казахстан»
начальник Д. Кенжебеков
27 февраля 2013 год
Республиканское государственное
учреждение «Отдел по делам обороны
Жуалынского района Жамбылской области»
Министерства обороны Республики Казахстан
начальник Г. Садыбеков
27 февраля 2013 год
Приложение к постановлению
акимата Жуалынского района
№ 58 от 27 февраля 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
2013 год
спрос
Предложение
жение
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жуалы-Су» отдела жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского района
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
На условиях неполного  рабочего дня и по гибкому  графику
27 990 местный бюджет
5
5
2
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Жасыл-Жуалы» государственного учреждения «Отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Жуалынского  района Жамбылской области»
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
На условиях неполного  рабочего дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
30
30
3
Государственное учреждение «Управление юстиции Жуалынского района Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
27 990 местный бюджет
2
2
4
Республиканское Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Жуалынского района Жамбылской области» Министерства обороны Республики Казахстан
Техническая помощь в  оформлении  документов
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
5
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата Жуалынского района Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Тогызтарауского  сельского округа  Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная очистка  закрепленных участков
На условиях неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
7
Коммунальное  государственное  учреждение «Аппарат  акима Шакпакского  сельского округа  Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима Аксайского  сельского округа  Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная очистка  закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
7
7
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима Актюбинского  сельского округа  Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная  очистка  закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима Биликольского сельского округа  Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27990 местный бюджет
4
4
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима Боралдайского  сельского округа  Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому графику
27 990 местный бюджет
4
4
12
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима Нурлыкентского сельского округа Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная  очистка закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому графику
27 990 местный бюджет
4
4
13
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат  акима аула Б.Момышулы Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях неполного  рабочего дня и по  гибкому графику
27 990 местный бюджет
10
10
14
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Жетитобинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная  очистка закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
6
6
15
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Карасазского  сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная  очистка  закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
16
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кокбастауского сельского округа Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях неполного  рабочего дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
17
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Куренбельского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
27 990 местный бюджет
4
4
18
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кошкаратинского сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях  неполного  рабочего  дня и по гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
19
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кызыларыкского сельского округа Жуалынского района  Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях неполного рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
4
4
20
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Мынбулакского  сельского округа Жуалынского района Жамбылской области»
Санитарная очистка закрепленных  участков
На условиях неполного  рабочего  дня и по  гибкому  графику
27 990 местный бюджет
7
7
Всего:
119
119