"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық маслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 маусымдағы № 17-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 маусымда № 1954 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 26-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1867 болып тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанында № 203-204 «Қордай шамшырағы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«8 298 145» сандары «8 303 277» сандарымен ауыстырылсын;
«6 998 145» сандары «7 003 277» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«8 497 147» сандары «8 502 279» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 3 июня 2013 года № 17-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 июня 2013 года № 1954. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27 января 2014 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27.01.2014 № 26-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 мая 2013 года № 13-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1940) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1867, опубликовано в газете «Кордайский маяк» от 29 декабря 2012 года за № 203-204) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «8 298 145» заменить цифрами «8 303 277»;
цифры «6 998 145» заменить цифрами «7 003 277»;
в подпункте 2):
цифры «8 947 147» заменить цифрами «8 502 279».

18057
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
236741
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12757
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
65977
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
546
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33240
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
105959
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1171751
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1171751
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
346905
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
311834
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64832
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38561
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15000
006
Тұрғын үй көмегі
3000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32025
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5484
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
36171
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15345
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1416
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35071
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30882
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

18057
464
Отдел образования района (города областного значения)
236741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12757
002
Создание информационных систем
162
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
65977
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
546
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33240
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
105959
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1171751
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1171751
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
346905
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
311834
002
Программа занятости
64832
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38561
005
Государственная адресная социальная помощь
15000
006
Оказание жилищной помощи
3000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32025
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5484
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36171
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15345
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1416
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35071
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30882
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

5510
005
Ақпараттық жүйелер құру
162
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3883
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
96816
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96816
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
44906
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
44906
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15287
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
25939
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3518
12
Көлiк және коммуникация
287016
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1233
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1233
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
285783
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
285783
13
Басқалар
173973
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
105915
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
105915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6558
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6558
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3600
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
3600
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
14625
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14263
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
43275
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5510
005
Создание информационных систем
162
007
Капитальные расходы государственного органа
3883
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
96816
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96816
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
44906
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
44906
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15287
002
Создание информационных систем
162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
25939
015
Капитальные расходы государственного органа
3518
12
Транспорт и коммуникации
287016
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1233
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1233
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
285783
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
285783
13
Прочие
173973
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
105915
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
105915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6558
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6558
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3600
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
3600
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
14625
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
14263
002
Создание информационных систем
162
007
Капитальные расходы государственного органа
200
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
43275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог