"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қазандағы № 22-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда № 2028 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 26-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 27.01.2014 № 26-4 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 - бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2018 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Қордай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 13-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1867 болып тіркелген, 2012 жылдың 29 желтоқсанында № 203-204 «Қордай шамшырағы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«8 392 750» сандары «8 323 502» сандарымен ауыстырылсын;
«7 014 259» сандары «6 945 011» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 11 октября 2013 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 октября 2013 года № 2028. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27 января 2014 года № 26-4
Сноска. Утратило силу решением маслихата Кордайского района Жамбылской области от 27.01.2014 № 26-4.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-5 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 13-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1867, опубликовано в газете «Кордайский маяк» от 29 декабря 2012 года за № 203-204) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «8 392 750» заменить цифрами «8 323 502»;
цифры «7 014 259» заменить цифрами «6 945 011»;
в подпункте 2):

18 057
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 057
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
271 590
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 233
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
13 300
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
63 935
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
546
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
33 240
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
142 374
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 096 744
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 096 744
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
345 620
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
310 925
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
64 622
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40 161
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 400
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 025
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 484
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
35 587
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
100 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
15 345
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 301
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 695
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 869
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

18 057
018
Организация профессионального обучения
18 057
464
Отдел образования района (города областного значения)
271 590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
13 233
002
Создание информационных систем
162
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
13 300
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
63 935
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
546
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
33 240
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
142 374
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 096 744
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 096 744
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
345 620
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
310 925
002
Программа занятости
64 622
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40 161
005
Государственная адресная социальная помощь
15 000
006
Оказание жилищной помощи
1 400
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 025
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 484
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35 587
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
100 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
15 345
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 301
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 869
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

109 447
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
109 447
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51 146
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
51 146
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында ұтымды және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 287
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
32 179
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 518
12
Көлiк және коммуникация
287 007
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 224
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 224
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
285 783
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
285 783
13
Басқалар
217 241
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
105 915
040
«Өңірлерді дамыту» Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
105 915
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
6 558
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
6 558
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
3 600
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
3 600
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18 282
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 941
002
Ақпараттық жүйелер құру
162
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
82 886
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 510
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

109 447
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
109 447
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51 146
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
51 146
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 287
002
Создание информационных систем
162
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
32 179
015
Капитальные расходы государственного органа
3 518
12
Транспорт и коммуникации
287 007
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 224
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
1 224
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
285 783
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
285 783
13
Прочие
217 241
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
105 915
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
105 915
452
Отдел финансов района (города областного значения)
6 558
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
6 558
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3 600
003
Разработка технико-экономического обоснования местных бюджетных инвестиционных проектов и концессионных проектов и проведение его экспертизы
3 600
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18 282
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и сельского хозяйства
17 941
002
Создание информационных систем
162
007
Капитальные расходы государственного органа
179
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
82 886
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 510
013
Капитальные расходы государственного органа