"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 13-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 сәуірде № 1925 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 27 наурыздағы  № 11-6 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1905 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1866 болып тіркелген, 2013 жылғы № 11, 16 қаңтардағы № 5, 6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 309 068» сандары «5 982 793» сандарымен ауыстырылсын;
«5 166 277» сандары «4 840 002» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 304 068» сандары «6 047 469» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-38 357» сандары «-108 033» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«38 357» сандары «108 033» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«78 000» сандары «34 000» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және  2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 11 апреля 2013 года № 13-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 24 апреля 2013 года № 1925
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 11-6 от 27 марта 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1905) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата «О районном бюджете на 2013-2015 годы» от 21 декабря 2012 года № 10-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11, 16 января 2013 года в газете «Меркенский вестник» за № 5, 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 309 068» заменить на цифры «5 982 793»;
цифры «5 166 277» заменить на цифры «4 840 002»;
в подпункте 2):
цифры «6 304 068» заменить на цифры «6 047 469»;
в подпункте 5):
цифры «-38 357» заменить на цифры «-108 033»;
в подпункте 6):
цифры «38 357» заменить на цифры «108 033»;
в пункте 4:
цифры «78 000» заменить на цифры «34 000».
Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы:                      хатшысы:
К. Нартова                                 І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 сәуірдегі
№ 13-3 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
К. Нартова                                 І. Ахметжанов
Приложение
к решению № 13-3 маслихата
Меркенского района
от 11 апреля 2013 года
Приложение № 1
к решению № 10-3 маслихата
Меркенского района

26 000
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
15 425
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 475
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7 950
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
28 704
001
Жергілікті деңгейде ақпарат мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 877
003
Жастар саясаты саласында өңірлік іс-шараларды iске асыру
12 827
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 866
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 366
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96 858
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
6 075
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6 075
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17 958
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 258
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
300
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 500
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 900
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 470
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 470
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
64 355
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
64 355
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
36 559
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
36 559
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10 059
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

26 000
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
15 425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
7 475
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7 950
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
28 704
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
15 877
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
12 827
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 866
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
6 366
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96 858
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
6 075
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 075
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
17 958
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 258
003
Капитальные расходы государственных органов
300
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 500
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 900
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 470
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 470
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
64 355
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
64 355
11
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
36 559
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
36 559
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
10 059
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного(областного значения, поселков и иных сельских населенных пунктов)