"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 23-3 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда № 2062 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылдың 9 желтоқсандағы № 19-2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2061 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.«2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1866 болып тіркелген, 2013 жылғы 11, 16 қаңтардағы, № 5, 6 «Меркі тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 114 780» сандары «6 114 702» сандарымен ауыстырылсын;
«4 909 004» сандары «4 908 926» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 179 456» сандары «6 179 378» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«32 533» сандары «32 033» сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Меркенского района Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 23-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 декабря 2013 года № 2062
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 19-2 от 9 декабря 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3» «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2061) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 10-3 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1866, опубликовано 11, 16 января 2013 года в газете «Меркенский вестник» за № 5, 6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 114 780» заменить цифрами «6 114 702»;
цифры «4 909 004» заменить цифрами «4 908 926»;
в подпункте 2):
цифры «6 179 456» заменить цифрами «6 179 378»;
в пункте 4:
цифры «32 533» заменить цифрами «32 033»;
2. Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

152 170
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
175 985
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 680
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
61 420
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
16 564
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
83 521
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
209 838
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
177 938
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
19 731
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 620
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 856
006
Тұрғын үй көмегі
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25 720
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 610
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10 052
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
86 003
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 246
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
900
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 900
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызыметтер
29 850
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 265
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
785
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
462 289
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
20 643
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
20 643
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
667
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыруға

152 170
464
Отдел образования района (города областного значения)
175 985
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
9 680
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
61 420
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 564
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
4 800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
83 521
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
209 838
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
177 938
002
Программа занятости
19 731
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 620
005
Государственная адресная социальная помощь
8 856
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25 720
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 610
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10 052
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
86 003
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 246
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
900
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 900
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 850
021
Капитальные расходы государственного органа
1 265
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
785
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
462 289
464
Отдел образования района (города областного значения)
20 643
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
20 643
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
667
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020

69 676
Меркі аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 23-3 шешіміне 2 қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 10-3 шешіміне 5 қосымша
2013 жылға арналған ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Ауылдық округтер
Бюджеттік бағдарламалар тізімі
001.
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

69 676
Приложение 2 к решению № 23-3
маслихата Меркенского района
от 10 декабря 2013 года
Приложение № 5 к решению № 10-3
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2012 года
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2013 год
Сельские округа
Перечень бюджетных программ
001.
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа