"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 наурыздағы № 11-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 наурызда № 1897 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы
сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1864 болып тіркелген, 2013 жылдың 4 қаңтарда және 5 ақпанда аудандық № 2-3, 12-13 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақта:
2) тармақшада:
« 5 235 152» деген сандары «5 293 799» деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-51 585» деген сандары «-110 237» деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«51 585» деген сандары «110 237» деген сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 11 марта 2013 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 марта 2013 года № 1897
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография
оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 «О районном бюджете 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1864, опубликовано 4 января и 5 февраля 2013 года в газете «Мойынқұм таңы» № 2-3, 12-13) следующие изменения:
В пункте 1:
подпункте 2):
цифры «5 235 152» заменить цифрами «5 293 799»;
подпункте 5):
цифры «-51 590» заменить цифрами «-110 237»;
подпункте 6):
цифры «51 590» заменить цифрами «110 237»;

«0» деген сандары «58 647» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы:
Б. Махамедов                               Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы
11 наурыздағы № 11-2 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы
20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне № 1-қосымша
Мойынқұм ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры «0» заменить цифрами «58 647».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
Б. Махамедов                               Ш. Исабеков
Приложение
к решению Мойынкумского района
№ 11-2 от 11 марта 2013 года
Приложение № 1
к решению Мойынкумского
районного маслихата № 10-2
от 20 декабря 2012 года
Бюджет Мойынкумского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

72 780
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
514 180
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
514 180
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
166 603
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 633
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
4 633
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
138 749
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
34 346
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 000
006
Тұрғын үй көмегі
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19 825
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 165
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
42 000
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13 480
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
10 933
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 221
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 571
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 551 479
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
8 000
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
8 000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
167 771
026
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
167 771
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 111
074
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға
11 111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
7 500

72 780
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
514 180
037
Строительство и реконструкция объектов образования
514 180
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
166 603
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 633
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 633
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
138 749
002
Программа занятости
34 346
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 000
005
Государственная адресная социальная помощь
10 000
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19 825
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 165
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
42 000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13 480
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
10 933
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 571
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 551 479
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
8 000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
8 000
464
Отдел образования района (города областного значения)
167 771
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
167 771
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 111
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
11 111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
7 500