"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 қыркүйектегі № 18-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 4 қыркүйекте № 2000 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихаттың 2013 жылғы 23 тамыздағы №  16-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1998 болып тіркелген) сәйкес аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1864 болып тіркелген, 2013 жылдың 4 қаңтарда аудандық №  2-3 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5064407» деген сандары «5035931» деген сандарымен ауыстырылсын;
«920724» деген сандары «936909» деген сандарымен ауыстырылсын;
«9807» деген сандары «13613» деген сандарымен ауыстырылсын;
«8261» деген сандары «8270» деген сандарымен ауыстырылсын;
«4125615» деген сандары «4077139» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«5115054» деген сандары «5096378» деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«9800» деген сандары «0» деген санымен ауыстырылсын;
«9800» деген сандары «0» деген санымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 2 сентября 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 сентября 2013 года № 2000
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата № 16-3 от 23 августа 2013 года «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1998) районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 «О районном бюджете 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1864, опубликовано 4 января 2013 года в газете «Мойынқұм таңы» № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5064407» заменить цифрами «5035931»;
цифры «920724» заменить цифрами «936909»;
цифры «9807» заменить цифрами «13613»;
цифры «8261» заменить цифрами «8270»;
цифры «4125615» заменить цифрами «4077139»;
в подпункте 2):
цифры «5115054» заменить цифрами «5096378»;
в подпункте 4):
цифры «9800» заменить цифрой «0»;
цифры «9800» заменить цифрой «0».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

83476
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
501497
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
501497
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
133484
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
108973
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22760
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6000
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
7768
006
Тұрғын үй көмегі
100
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22675
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
965
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5033
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
32232
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11440
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24511
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23861
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
500
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1346711
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5311
041
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5311
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3631
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3631
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1111
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыру
1111
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7500
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
7500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

83476
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
501497
037
Строительство и реконструкция объектов образования
501497
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
133484
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
108973
002
Программа занятости
22760
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6000
005
Государственная адресная социальная помощь
7768
006
Оказание жилищной помощи
100
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22675
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
965
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5033
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
32232
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11440
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24511
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
23861
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
500
021
Капитальные расходы государственного органа
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1346711
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5311
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5311
464
Отдел образования района (города областного значения)
3631
026
Ремонт объектов в рамках развития городов сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3631
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1111
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карте занятости 2020
1111
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7500
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
7500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)