"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № 20-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2069 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және ««2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 9 желтоқсандағы № 19-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2061 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Мойынқұм аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-2 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1864 болып тіркелген, 2013 жылдың 4 қаңтарда аудандық № 2-3 «Мойынқұм таңы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«5030891» деген сандары «5029413» деген сандарымен ауыстырылсын;
«4125099» деген сандары «4123621» деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 "О районном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 11 декабря 2013 года № 20-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 12 декабря 2013 года № 2069
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата № 19-2 от 9 декабря 2013 года «О внесении изменении в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2061) районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 10-2 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1864, опубликовано 4 января 2013 года в газете «Мойынқұм таңы» № 2-3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «5030891» заменить цифрами «5029413»;
цифры «4125099» заменить цифрами «4123621»;
в подпункте 2):

«5091338» деген сандары «5089860» деген сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің № 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сесииясының төрағасы                       хатшысы
С. Әбілов                                  Ш. Исабеков
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2013 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 20-2 шешіміне қосымша
Мойынқұм аудандық мәслихатының
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10-2 шешіміне № 1- қосымша
Мойынқұм ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

цифры «5091338» заменить цифрами «5089860».
Приложение № 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
С. Абилов                                  Ш. Исабеков
Приложение к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 20-2 от 11 декабря 2013 года
Приложение № 1 к решению
Мойынкумского районного маслихата
№ 10-2 от 20 декабря 2012 года
Бюджет Мойынкумского района на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1
2
3
4
5

86691
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қалақұрылысы және құрылыс бөлімі
501497
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
501497
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
124149
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99003
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
22760
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4770
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6561
006
Тұрғын үй көмегі
24
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19290
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
964
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
5033
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
28880
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10721
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25146
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24636
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
362
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
148
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1356276
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5311
041
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5311
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3383
026
Жұмыспен қамту-2020 жол картасы бойыншақалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3383
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
555
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайластыру
555
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8850
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
8850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

86691
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
501497
037
Строительство и реконструкция объектов образования
501497
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
124149
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99003
002
Программа занятости
22760
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4770
005
Государственная адресная социальная помощь
6561
006
Оказание жилищной помощи
24
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19290
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
964
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5033
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
28880
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10721
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25146
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24636
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
362
021
Капитальные расходы государственного органа
148
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1356276
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5311
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5311
464
Отдел образования района (города областного значения)
3383
026
Ремонт объектов в рамках развития городов сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3383
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
555
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карте занятости 2020
555
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8850
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
8850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)