"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 9 қыркүйектегі № 17-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте № 2013 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық Мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1998 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық Мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қаңтардағы № 3-4 және 11 қаңтардағы № 5-6 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 233 376» сандары «6 352 703» сандарымен ауыстырылсын;
«2 006 367» сандары «1 999 481» сандарымен ауыстырылсын;
«12 615» сандары «18 969» сандарымен ауыстырылсын;
«6 645» сандары «8 726» сандарымен ауыстырылсын;
«4 207 749» сандары «4 325 527» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение маслихата района Т. Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 9 сентября 2013 года № 17-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 13 сентября 2013 года № 2013
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного Маслихата от 23 августа 2013 года № 16-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного Маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1998) Маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата района Т.Рыскулова № 9-5 от 21 декабря 2012 года «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано 9 января в № 3-4 и 11 января 2013 года в № 5-6 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1
в подпункте 1):
цифры «6 233 376» заменить цифрами «6 352 703»;
цифры «2 006 367» заменить цифрами «1 999 481»;
цифры «12 615» заменить цифрами «18 969»;
цифры «6 645» заменить цифрами «8 726»;
цифры «4 207 749» заменить цифрами «4 325 527»;
в подпункте 2):