"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 қазандағы № 18-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда № 2029 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылдың 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі № 17-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2018 болып тіркелген) сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2012 жылдың 21 желтоқсандағы № 9-5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1868 болып тіркелген, 2013 жылдың 9 қаңтардағы № 3-4 және 11 қаңтардағы № 5-6 «Құлан таңы» газетінде жарияланған») келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 352 703» сандары «6 463 814» сандарымен ауыстырылсын;
«1 999 481» сандары «1 999 056» сандарымен ауыстырылсын;
«18 969» сандары «18 453» сандарымен ауыстырылсын;
«8 726» сандары «9 667» сандарымен ауыстырылсын;
«4 325 527» сандары «4 436 638» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«6 456 055» сандары «6 567 166» сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«7 445» сандары «1 572» сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Т.Рыскулова от 21 декабря 2012 года № 9-5 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 10 октября 2013 года № 18-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 октября 2013 года № 2029
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 27 сентября 2013 года № 17-5 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018) маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Т. Рыскулова № 9-5 от 21 декабря 2012 года «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1868, опубликовано 9 января в № 3-4 и 11 января 2013 года в № 5-6 газеты «Кұлан таңы») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 352 703» заменить цифрами «6 463 814»;
цифры «1 999 481» заменить цифрами «1 999 056»;
цифры «18 969» заменить цифрами «18 453»;
цифры «8 726» заменить цифрами «9 667»;
цифры «4 325 527» заменить цифрами «4 436 638»;
в подпункте 2):
цифры «6 456 055» заменить цифрами «6 567 166»
в пункте 4:
цифры «7 445» заменить цифрами «1 572»;
Приложения 1 и 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 и 2 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
Б. Жантақбаев                              Б. Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 қазандағы № 18-4 шешіміне
1 қосымша
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы

2. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
3. Данное решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь районного
районного маслихата                        маслихата
Б. Жантакбаев                              Б. Шамаев
Приложение 1
к решению маслихата района
Т.Рыскулова № 18-4
от 10 октября 2013 года
Приложение 1
к решению маслихата района