2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 27 қарашадағы № 498 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 2080 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес және жұмыссыздар үшiн қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Т.Рысқұлов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
2. «Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес ұйымдастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Бақытжан Райжанұлы Іңкәрбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Смаилов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің
«Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданының қорғаныс
істері жөніндегі бөлімі» республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Джамангузов Рашид Жамбулович
27 қараша 2013 жыл
«Жамбыл облысы ішкі істер департаментінің
Т. Рысқұлов аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттiк мекемесiнің бастығы
Ашималиев Сакен Тугелбаевич
27 қараша 2013 жыл
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі
Жамбыл облысының Әділет департаменті
Тұрар Рысқұлов ауданының Әділет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Отыншиев Айту Туратович
27 қараша 2013 жыл
«Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау
Министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу
орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Жамбыл облыстық филиалының басшысы
Тортбаев Нүржан Мирханұлы
27 қараша 2013 жыл
Т. Рысқұлов ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 27 қарашадағы
№ 498 қаулысына қосымша
Ұйымдардың тiзбелерi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемi мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері (теңге)
2014 жыл
Сұраныс
Ұсыныс
1
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің «Құлан-Тазалық» шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
6
6
2
Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің «Жасыл-Құлан» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
Ауданды санитарлық тазалау, көркейту және көгалдандыру
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
17
17
3
«Жамбыл облысы ішкі істер департаментінің Т. Рысқұлов аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
4
4
4
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің «Жамбыл облысы Тұрар Рысқұлов ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» республикалық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
5
«Т.Рысқұлов ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
12
12
6
«Т.Рысқұлов ауданы Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
20
20
7
«Т.Рысқұлов ауданы Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
12
12
8
«Т.Рысқұлов ауданы Қорағаты ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
9
«Т.Рысқұлов ауданы Қарақыстақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
10
10
10
«Т.Рысқұлов ауданы Көкдөнен ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
10
10
11
«Т.Рысқұлов ауданы Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
12
«Т.Рысқұлов ауданы Ақыртөбе ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
13
«Т.Рысқұлов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
14
«Т.Рысқұлов ауданы Жаңатұрмыс ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
15
«Т.Рысқұлов ауданы Құмарық ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
16
«Т.Рысқұлов ауданы Өрнек ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
10
10
17
«Т.Рысқұлов ауданы Тереңөзек ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
10
10
18
«Т.Рысқұлов ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі;
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
19
«Т.Рысқұлов ауданы Көгершін ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
8
8
20
«Т.Рысқұлов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Бекітілген учаскелерінде санитарлық тазалау
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
9
9
21
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Жамбыл облысының Әділет департаменті Тұрар Рысқұлов ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
3
3
22
«Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау Министрлігінің мемлекеттік зейнетақы төлеу орталығы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Жамбыл облысытық филиалы
Құжаттарды рәсімдеуге техникалық көмек көрсету
Толық емес жұмыс күні жағдайында және икемді график бойынша
40 000 жергілікті бюджет
2
2
Барлығы:
202
202

Об организации общественных работ на 2014 год
Постановление акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 27 ноября 2013 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 декабря 2013 года № 2080
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» и в целях организации общественных работ для безработных, акимат района Т.Рыскулова ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организации, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению.
2. Коммунальному государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ акимата района Т.Рыскулова» обеспечить организацию общественных работ в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Инкарбекова Бакытжана Райжановича.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района                                М. Смаилов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник республиканского государственного
учреждения «Отдел по делам обороны
Турара Рыскуловского района Жамбылской области»
Министерства обороны Республики Казахстан
Джамангузов Рашид Жамбулович
27 ноября 2013 год
Начальник государственного учреждения
«Отдел внутренних дел района Т.Рыскулова
Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Ашималиев Сакен Тугелбаевич
27 ноября 2013 год
Руководитель государственного учреждения
«Управление юстиции района Турара Рыскулова
Департамента юстиции Жамбылской области
Министерства юстиции Республики Казахстан»
Отыншиев Айту Туратович
27 ноября 2013 год
Руководитель Жамбылского областного филиала
Республиканского государственного казенного
предприятия «Государственный центр по выплате
пенсий Министерства труда и социальной защиты населения»
Тортбаев Нүржан Мирханұлы
27 ноября 2013 год
Приложение к постановлению
акимата района Т. Рыскулова
№ 498 от 27 ноября 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, спрос и предложение на общественные работы
Наименование организации
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования (тенге)
2014 год
спрос
предложение
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Кулан –Тазалык» акимата района Т.Рыскулова Жамбылской области
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
6
6
2
Коммунальное государственное казенное предприятие «Жасыл-Кұлан» акимата Т.Рыскуловского района
Санитарная очистка, благоустройство и озеленение района
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
17
17
3
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел района Т.Рыскулова Департамента внутренних дел Жамбылской области»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
4
4
4
Республиканское государственное учреждение «Отдел по делам обороны Турара Рыскуловского района Жамбылской области» Министерства обороны Республики Казахстан
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
8
8
5
Коммунальное государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ акимата района Т.Рыскулова»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
12
12
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Куланского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
20
20
7
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Луговского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
12
12
8
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Корагатинского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
9
9
9
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Каракыстакского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
10
10
10
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кокдоненского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
10
10
11
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Новосельского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
8
8
12
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акыртюбинского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
Неполный рабочий день и гибкий график
40 000 местный бюджет
9
9
13
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Акбулакского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
9
9
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Жанатурмыского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
8
8
15
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кумарыкского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
9
9
16
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Орнекского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
10
10
17
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Теренозекского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
10
10
18
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Абайского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
9
9
19
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Когершинского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
8
8
20
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Кайындинского сельского округа района Т.Рыскулова»
Санитарная очистка закрепленных участков
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
9
9
21
Государственное учреждение «Управление юстиции района Турара Рыскулова Департамента юстиции Жамбылской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
3
3
22
Жамбылский областной филиал Республиканского государственного казенного предприятия «Государственный центр по выплате пенсий Министерства труда и социальной защиты населения»
Техническая помощь в оформлении документов
На условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику
40 000 местный бюджет
2
2
Всего:
202
202