2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 21-4 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 желтоқсанда № 2094 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Т.Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7 344 932 мың теңге;
салықтық түсімдер - 2 101 007 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 973 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 132 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5 216 820 мың теңге;
2) шығындар - 7 372 415 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - - 3 278 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 5 556 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8 834 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - - 6 297 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - - 6 297 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 6 297 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 17 908 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 17 908 мың теңге;
қарыздар түсімі - 5 556 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 036 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 22 388 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 28.03.2014 № 23-15; 21.04.2014 № 24-4; 23.06.2014 № 25-9; 05.09.2014 № 27-4; 20.11.2014 № 28-5; 02.12.2014 № 29-4 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2014 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері - 2 986 372 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабына сәйкес, 2014-2016 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайында осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес пайыз мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2014-2016 годы
Решение маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 25 декабря 2013 года № 21-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 28 декабря 2013 года № 2094
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат района Т.Рыскулова РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы - 7 344 932 тысяч тенге;
налоговые поступления - 2 101 007 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 16 973 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 132 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 5 216 820 тысяч тенге;
2) затраты - 7 372 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -3 278 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 5 556 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 834 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - - 6 297 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - - 6 297 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 6 297 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 17 908 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 17 908 тысяч тенге;
Поступление займов - 5 556 тысяч тенге;
Погашение займов – 10 036 тысяч тенге;
Используемые остатки бюджетных средств - 22 388 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 28.03.2014 № 23-15; 21.04.2014 № 24-4; 23.06.2014 № 25-9; 05.09.2014 № 27-4; 20.11.2014 № 28-5; 02.12.2014 № 29-4 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Установить объем субвенции передаваемые из областного бюджета бюджету района на 2014 год в размере - 2 986 372 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий» на 2014-2016 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

4. Аудандық жергілікті атқарушы органның резерві – 3 707 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 28.03.2014 № 23-15; 23.06.2014 № 25-9; 05.09.2014 № 27-4; 20.11.2014 № 28-5 шешімдерімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2014 жылға арналған бюджеттіқ инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бюджеттік бағдарламаларға бөлінген бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить сумму резервного фонда местного исполнительного органа в размере – 3 707 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 28.03.2014 № 23-15; 23.06.2014 № 25-9; 20.11.2014 № 28-5 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень бюджетных программ развития, направленных на реализацию инвестиционных проектов предусмотренных в бюджете района на 2014 год согласно приложению 4.

6. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2014 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2014 жылға арналған ауданның ауылдық (селолық) округтің бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2014 год согласно приложению 5.
7. Утвердить объем доходов, поступивших в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2014 год согласно приложению 6.
8. Утвердить бюджетные программы аульных (сельских) округов, предусмотренных в бюджете района на 2014 год согласно приложению 7.

9. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика, қаржы, бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
10. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданылады.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Т. Копбаев Б. Шамаев
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған бюджет

9. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Т. Копбаев Б. Шамаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 25 декабря 2013 года
Бюджет на 2014 год

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86028
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32119
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1200
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1975
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
50734
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1778
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1778
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
808773
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
47514
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
47514
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
800
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36641
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
36641
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
352750
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
15000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
332194
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
5556
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
876
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
876
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20775
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
9003
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
8572
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
3200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
284098
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
284098
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86028
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
32119
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1200
021
Капитальные расходы государственного органа
1975
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
50734
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1778
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1778
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
808773
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
47514
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
47514
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
800
464
Отдел образования района (города областного значения)
36641
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
36641
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
352750
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
15000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
332194
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
5556
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
876
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
876
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20775
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
9003
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
8572
028
Развитие коммунального хозяйства
3200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
284098
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
284098
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

8824
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
13580
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
17400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158328
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
21615
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13280
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8185
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
10151
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
10151
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
24372
001
Жергілікте деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7914
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұнқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1422
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2350
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1536
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
7700
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
3300
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8190
001
Аудан (облыстық манызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6585
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1455
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
150
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
94000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
94000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
23545
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
23545
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18245
013
Аудан аумағында қала құрлысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

8824
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
13580
006
Капитальные расходы государственного органа
150
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
17400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158328
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
21615
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13280
006
Капитальные расходы государственного органа
150
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8185
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
10151
010
Развитие объектов сельского хозяйства
10151
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
24372
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7914
003
Капитальные расходы государственного органа
150
006
Организация санитарного убоя больных животных
1422
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2350
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1536
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
7700
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
3300
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8190
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6585
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1455
007
Капитальные расходы государственного органа
150
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
94000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
94000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
23545
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
23545
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
18245
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных населенных пунктов

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су сұру жүйелерін дамыту
13
Басқалар
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
043
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде инженерлік ифрақұрылыды дамыту
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 5 қосымша
2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің орындалу процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
функционалдық топ
бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
бағдарлама
Атауы
4
Білім беру

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
058
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
13
прочие
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы «Развитие регионов»
Приложение 5 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 25 декабря 2013 года
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестрированию в процессе исполнения бюджета района на 2014 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 6 қосымша
2014 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына түсетін түсімдердің көлемі
Санаты
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
333
Жерді және материалдық емес активтерді сату
3
003
Жерді сату
32
Ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
0
Т.Рысқұлов аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 21-4 шешіміне 7 қосымша
2014 жылға арналған ауданның әрбір ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалары

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 6 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 25 декабря 2013 года
Объем доходов, поступивших в Национальный фонд Республики Казахстан от продажи участков земли сельскохозяйственного назначения, предусмотренных в бюджете района на 2014 год
категория
класс
подкласс
наименование
Сумма, тыс. тенге
333
Продажи земли и нематериальных активов
3
003
Продажи земли
32
От продажи участков земли сельскохозяйственного назначения
0
Приложение 7 к решению
маслихата района Т.Рыскулова
№ 21-4 от 25 декабря 2013 года
Бюджетные программы на 2014 год по сельским округам района

Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Т.Рысқұлов аудандық мәслихатының 20.11.2014 № 28-5 шешімімен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық округтер
Бағдарлама атауы
Барлығы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты"
022 "Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтан-дыру"
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
040 "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңір-лерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру"
1
"Құлан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение 7 - в редакции решения маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 20.11.2014 № 28-5 (вводится в действие с 01.01.2014).
Сельские округа
Наименование программ
всего
001 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
022 "Капитальные расходы государственных органов"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
040 "Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов"
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Куланского сельского округа"