"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 22-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 2041 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2014 жылғы 10 маусымдағы № 30-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 10.06.2014 № 30-5 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2033 болып тіркелген) негізінде, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Сарысу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 12-4 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1872 болып тіркелген, 2013 жылғы 13 қаңтардағы № 2-3 аудандық «Сарысу» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы «5 590 836» деген сандар «5 565 940» деген сандармен ауыстырылсын;
«385 500» деген сандар «385 520» деген сандармен ауыстырылсын;
«10 511» деген сандар «10 491» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 ноября 2013 года № 2041. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10 июня 2014 года № 30-5
Сноска. Утратило силу решением Сарысуского районного маслихата Жамбылской области от 10.06.2014 № 30-5.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 31 октября 2013 года № 18-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» от 7 декабря 2012 года № 10-3» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2033) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарысуского районного маслихата от 19 декабря 2012 года № 12-4 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1872 опубликовано в районной газете «Сарысу» от 13 января 2013 года № 2-3), следующие изменения:
в 1 пункте:
в подпункте 1) цифры «5 590 836» заменить цифрами «5 565 940»;
цифры «385 500» заменить цифрами «385 520»;
цифры «10 511» заменить цифрами «10 491»;

«5 174 151» деген сандар «5 149 255» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «5 607 806» деген сандар «5 582 910» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 1 және 5 - қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                          Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       хатшысының міндетін
Л. Асанова                                 уақытша атқарушы
Р. Мұханов
Сарысу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 22-2 шешіміне 1 – қосымша
Сарысу аудандық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 12-4 шешіміне 1 – қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты              Атауы
2013 жыл, сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

цифры «5 174 151» заменить цифрами «5 149 255»;
в подпункте 2) цифры «5 607 806» заменить цифрами «5 582 910».
Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции соответственно приложениям 1 и 2 данного решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Временно исполняющий
районного маслихата                        обязанности
Л. Асанова                                 секретаря районного
маслихата
Р. Муханов
Приложение № 1
к решению маслихата
Сарысуского района
№ 22-2 от 12 ноября 2013 года
Приложение № 1
к решению маслихата Сарысуского
района № 12-4 от 19 декабря 2012 года
Районный бюджет на 2013 год
Категория
2013 год, сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
1. ДОХОДЫ

30 883
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
600
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
11 544
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
800
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
254 296
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
6 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 000
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
256 059
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
231 431
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
49 289
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 775
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 668
006
Тұрғын үй көмегі
33 600
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
15 177
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3 778
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
13 650
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
92 092
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 690
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
712
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 014
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 014
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22 614
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 393
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
221
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 148 259
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

30 883
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
600
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 544
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
800
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 296
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
6 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
6 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
256 059
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
231 431
002
Программа занятости
49 289
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 775
005
Государственная адресная социальная помощь
5 668
006
Оказание жилищной помощи
33 600
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
15 177
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3 778
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 650
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
92 092
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 690
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
712
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 014
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 014
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22 614
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 393
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
021
Капитальные расходы государственного органа
221
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 148 259
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

1 500
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 208
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
51 957
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51 857
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
100
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
15 737
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
15 237
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
500
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
108 104
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 204
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
101 900
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
20 590
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 558
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
10 032
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
6 486
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 986
004
Мемлекеттiк органның күрделi шығыстары
500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
111 327
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20 509
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 423
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 086
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
891
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
891
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
9 153
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 653
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 935
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 388
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

1 500
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
3 208
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
51 957
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51 857
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
100
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
15 737
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
15 237
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
500
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
108 104
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
6 204
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
101 900
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
20 590
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 558
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
10 032
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
6 486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 986
004
Капитальные расходы государственного органа
500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
111 327
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20 509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13 423
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 086
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
891
010
Развитие объектов сельского хозяйства
891
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
9 153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
7 653
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 935
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 388
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов

547
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
71 839
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
71 839
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
40 771
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
40 771
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елдi мекендерiнiң сәулеттiк бейнесiн жақсарту саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиiмдi қала құрылыстық игерудi қамтамасыз ету жөнiндегi қызметтер
11 658
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзгеде ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
28 867
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
246
12
Көлік және коммуникация
191 285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
181 511
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
181 511
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9 774
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9 774
13
Басқалар
315 968
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
2 000
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
15 478
040
«Өңiрлердi дамыту» бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердi экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыру
15 478
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
7 650
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
7 650
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108 433
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 071
013
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
12 148
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
87 214
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
180 591
085
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
180 591
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі

547
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
71 839
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
71 839
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
40 771
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
40 771
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
11 658
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
28 867
015
Капитальные расходы государственного органа
246
12
Транспорт и коммуникации
191 285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
181 511
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
181 511
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9 774
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9 774
13
Прочие
315 968
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
2 000
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
15 478
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
15 478
452
Отдел финансов района (города областного значения)
7 650
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
7 650
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108 433
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9 071
013
Капитальные расходы государственного органа
12 148
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
87 214
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
180 591
085
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
180 591
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)