"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 қыркүйектегі № 21-4 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қыркүйекте № 2004 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 тамыздағы № 16–3 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1998 болып тіркелген), аудандық Мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық Мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5–6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 449 523» сандары «6 917 292» сандарымен ауыстырылсын;
«569 374» сандары «600 913» сандарымен ауыстырылсын;
«5 866» сандары «15 847» сандарымен ауыстырылсын;
«6 038» сандары «24 518» сандарымен ауыстырылсын;
«5 868 245» сандары «6 276 014» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Таласского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 4 сентября 2013 года № 21-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 9 сентября 2013 года № 2004
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 23 августа 2013 года №  16–3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10–3 «Об областном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1998), районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного Маслихата от 20 декабря 2012 года № 12–3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5–6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 449 523» заменить цифрами «6 917 292»;
цифры «569 374» заменить цифрами «600 913»;
цифры «5 866» заменить цифрами «15 847»;
цифры «6 038» заменить цифрами «24 518»;
цифры «5 868 245» заменить цифрами «6 276 014»;
в подпункте 2):

«6 600 375» сандары «7 068 144» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан Мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық Мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры «6 600 375» заменить цифрами «7 068 144».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного Маслихата возложить на постоянную комиссию районного Маслихата пятого созыва по вопросам социально – экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.