"2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Талас аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 24-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 қарашада № 2040 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және «2013–2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10–3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 31 қазандағы № 18-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2033 болып тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Талас аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12–3 шешіміне (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1863 болып тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы № 5 – 6 «Талас тынысы» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«6 907 515» сандары «6 932 173» сандарымен ауыстырылсын;
«600 913» сандары «601 018» сандарымен ауыстырылсын;
«15 847» сандары «15 742» сандарымен ауыстырылсын;
«6 266 237» сандары «6 290 895» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таласского районного маслихата Жамбылской области от 12 ноября 2013 года № 24-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 18 ноября 2013 года № 2040
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии cо статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 31 октября 2013 года №  18-3 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2033), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таласского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12–3 «О районном бюджете на 2013 – 2015 годы» (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1863, опубликованное в газете «Талас тынысы» 9 января 2013 года № 5 – 6), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «6 907 515» заменить цифрами «6 932 173»;
цифры «600 913» заменить цифрами «601 018»;
цифры «15 847» заменить цифрами «15 742»;
цифры «6 266 237» заменить цифрами «6 290 895»;
в подпункте 2):

«7 058 367» сандары «7 083 025» сандарымен ауыстырылсын.
Аталған шешімнің 16 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және аудан мәслихатының интернет-ресурстарына жариялауды жасау бесінші шақырылған аудандық мәслихаттың аудандық әлеуметтік – экономикалық даму мәселелері, бюджет, жергілікті салық және қала шаруашылығы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры «7 058 367» заменить цифрами «7 083 025».
Приложения 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения и публикацию его в интернет – ресурсах районного маслихата возложить на постоянную комиссию районного маслихата пятого созыва по вопросам социально-экономического развития района, по бюджету, местным налогам и вопросам городского хозяйства.