"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 маусымдағы № 16-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 маусымда № 1951 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9109 баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес және «2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Жамбыл облыстық мәслихатының 2013 жылғы 15 мамырдағы № 13-2 шешімі (Нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1940 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1865 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақта:
1) тармақшада:
«7 683 275» сандары «7 687 501» сандарымен ауыстырылсын;
«5 863 436» сандары «5 835 796» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 729 845» сандары «7 734 071» сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 4 июня 2013 года № 16-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 июня 2013 года № 1951
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьями 9109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и на основании решения Жамбылского областного маслихата от 15 мая 2013 года № 13-2 «О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-3 «Об областном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1940) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1865, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 5 января 2013 года за № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 683 275» заменить цифрами «7 687 501»;
цифры «5 863 436» заменить цифрами «5 835 796»;
в подпункте 2):
цифры «7 729 845» заменить цифрами «7 734 071»;

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
мәслихат хатшысы                           Б. Саудабаев
Шу аудандық маслихатының 2013 жылғы
4 маусымдағы № 16-2 шешіміне
№ 1- қосымша
Шу аудандық маслихатының 2012 жылғы
20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне
№ 1- қосымша
2013 жылға арналған бюджет
Санаты
сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
cекретарь маслихата                        Б. Саудабаев
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 4 июня 2013 года № 16-2
Приложение № 1 к решению
Шуского районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 12-2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158 011
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11 162
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдың елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
11 162
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 071
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 741
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
2 880
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
130 778
001
Жергілікті деңгейде ветеренария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 169
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 565
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
28 611
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 100
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
10 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
66 284
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 563
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 563
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандардың және елді мекендердің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 373
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
21 690
015
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 500
12
Көлiк және коммуникация
371 573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371 573
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
341 573
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

007
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
3 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158 011
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11 162
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11 162
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 071
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 741
004
Организация работ по зонированию земель
2 880
007
Капитальные расходы государственного органа
450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
130 778
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
15 169
003
Капитальные расходы государственного органа
2 565
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
28 611
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
3 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 100
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
10 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
66 284
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 563
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 563
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
14 373
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
21 690
015
Капитальные расходы государственного органа
2 500
12
Транспорт и коммуникации
371 573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371 573
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
341 573
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям