"2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Шу аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 23-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 желтоқсанда № 2064 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Шу аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1865 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 қаңтардағы аудандық «Шу өңірі» № 2 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«7 738 467» сандары «7 729 272» сандарымен ауыстырылсын;
«5 868 721» сандары «5 859 526» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«7 786 487» сандары «7 777 292» сандарымен ауыстырылсын.
4 тармақта:
«30 000» сандары «16 587» сандарымен ауыстырылсын.

О внесении изменений в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Шуского районного маслихата Жамбылской области от 10 декабря 2013 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 декабря 2013 года № 2064
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шуского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 12-2 «О районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1865, опубликовано в районной газете «Шуская долина» от 5 января 2013 года за № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «7 738 467» заменить цифрами «7 729 272»;
цифры «5 868 721» заменить цифрами «5 859 526»;
в подпункте 2):
цифры «7 786 487» заменить цифрами «7 777 292».
в пункте 4:
цифры «30 000» заменить цифрами «16 587».

Аталған шешімнің 1 және 5 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Мәслихат хатшысы
І. Тортаев                                 Б. Саудабаев
Шу аудандық мәслихатының
2013 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 23-2 шешіміне № 1- қосымша
Шу аудандық мәслихатының

Приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии                        Секретарь Маслихата
И. Тортаев                                 Б. Саудабаев
Приложение № 1
к решению Шуского районного
маслихата от 10 декабря 2013 года
№ 23-2
Приложение № 1
к решению Шуского районного

3 625 111
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
50 960
006
Балалар мен жеткіншектерге қосымша білім беру
199 607
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шаралар мен конкурстар өткiзу
1 200
009
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
364 306
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 428
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
25 466
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
4 000
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
197 569
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
109 651
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
536 250
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
536 250
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
381 657
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
381 657
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды және жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 330
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
97 436
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 755
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
20 954
006
Тұрғын үй көмегі
11 800
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
34 689
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
783
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
33 112
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104 960
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметін көрсету
30 916
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 471
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
684 948
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

3 625 111
005
Приобретение, доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
50 960
006
Дополнительное образование для детей и юношества
199 607
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 200
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
364 306
012
Капитальные расходы государственного органа
1 428
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам, (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей сирот), ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
25 466
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей – инвалидов, обучающихся на дому
4 000
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
197 569
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
109 651
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
536 250
037
Строительство и реконструкция объектов образования
536 250
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
381 657
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
381 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 330
002
Программа занятости
97 436
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 755
005
Государственная адресная социальная помощь
20 954
006
Жилищная помощь
11 800
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решению местных представительных органов
34 689
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 451
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставки пособий и других социальных выплат
783
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
33 112
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104 960
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставления услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
30 916
021
Капитальные расходы государственного органа
2 471
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
684 948
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

7 187
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 586
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 610
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
3 510
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
124 130
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
11 162
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
11 162
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 830
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 211
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 169
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
450
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
99 138
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 090
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 325
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
4 042
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4 000
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 049
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
75 632
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
38 281
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
38 281
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету, және облыс қалаларының, аудандардың елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 180
013
Аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын, аудан аумағында қала құрылысын дамытудың схемаларын әзірлеу
20 301
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
800
12
Көлiк және коммуникация
371 573
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
371 573
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
341 573
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау

7 187
004
Капитальные расходы государственного органа
5 586
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 610
007
Подготовка и участие сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областные спортивные соревнования
3 510
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
124 130
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
11 162
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
11 162
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 830
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 211
004
Организация работ по зонированию земель
1 169
007
Капитальные расходы государственного органа
450
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
99 138
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области ветеринарии
11 090
003
Капитальные расходы государственного органа
2 325
007
Организация отлова и уничтожение бродячих собак и кошек
4 042
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4 000
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 049
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
75 632
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
38 281
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
38 281
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районных населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17 180
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
20 301
015
Капитальные расходы государственного органа
800
12
Транспорт и коммуникации
371 573
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
371 573
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
341 573
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям