Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы X сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XІІ сессиясының 2013 жылғы 14 наурыздағы N 128 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 наурызда N 2244 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 107 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - N 2058 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 218-219 (21422), 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 165-166 (21329-31330) газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
"160645874" сандары "153092350" сандарына ауыстырылсын;
"150502" сандары "344949" сандарына ауыстырылсын;
"120510862" сандары "112762891" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"16036463" сандары "155265549" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"1805968" сандары "932849" сандарына ауыстырылсын;
"2760046" сандары "1886966" сандарына ауыстырылсын;
"954078" сандары "954117" сандарына ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бірінші абзацтағы "0" саны "алу 1200" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "0" саны "1200" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"1796557" сандары "3104848" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"1796557" сандары "3104848" сандарына ауыстырылсын;
"2760046" сандары "1886966" сандарына ауыстырылсын;
"963489" сандары "963528" сандарына ауыстырылсын;
"0" саны "2181410" сандарына ауыстырылсын;
2) 8 тармақтағы:

О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года N 128. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 марта 2013 года N 2244
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года N 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2058, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2012 года N 218-219 (21422), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2012 года N 165-166 (21329-21330), следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "160645874" заменить цифрами "153092350";
цифры "150502" заменить цифрами "344949";
цифры "120510862" заменить цифрами "112762891";
в подпункте 2):
цифры "160636463" заменить цифрами "155265549";
в подпункте 3):
цифры "1805968" заменить цифрами "932849";
цифры "2760046" заменить цифрами "1886966";
цифры "954078" заменить цифрами "954117";
в подпункте 4):
в абзаце первом цифру "0" заменить цифрами "минус 1200";
в абзаце третьем цифру "0" заменить цифрами "1200";
в подпункте 5):
цифры "1796557" заменить цифрами "3104848";
в подпункте 6):
цифры "1796557" заменить цифрами "3104848";
цифры "2760046" заменить цифрами "1886966";
цифры "963489" заменить цифрами "963528";
цифру "0" заменить цифрами "2181410";
2) в пункте 8:

467636
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
315861
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
385131
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
492110
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1034206
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25542
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3057879
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4137437
4
Емханалар
11094540
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11094540
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
9494068
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1463097
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
137375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1736712
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1736712
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1696604
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40108
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3293331
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
3266405
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
128684
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
613367
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
17685
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
8499
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
38365
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
2459805
271
Облыстың құрылыс басқармасы
26926
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау

467636
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
315861
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
385131
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
492110
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1034206
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25542
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3057879
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4137437
4
Поликлиники
11094540
253
Управление здравоохранения области
11094540
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
9494068
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1463097
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
137375
5
Другие виды медицинской помощи
1736712
253
Управление здравоохранения области
1736712
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1696604
029
Областные базы спецмедснабжения
40108
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3293331
253
Управление здравоохранения области
3266405
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
128684
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
613367
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
17685
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
8499
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
38365
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2459805
271
Управление строительства области
26926
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

820744
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
8700
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
163880
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
88001
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
275000
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
609556
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
514191
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
75661
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеңберлеріне қосымша ақы белгілеуге
151469
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
201691
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12033399
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
7051966
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3546075
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1435358
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
218833
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға
16764
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
157957
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
44112
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1165300
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
10000
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1056000
"2020 дейін бизнестің жол картасы" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді жартылай кепілдендіру
39300
"2020 дейін бизнестің жол картасы" бағдарламасы шеңберінде бизнес жүргізуді сервистік қолдау
60000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5098782
Тұқым шаруашылығын қолдауға
57622
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау үшін
945424
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру үшін
2506300
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға

820744
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8700
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
163880
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
88001
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
275000
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
609556
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
75661
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
151469
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
201691
Управление здравоохранения области
12033399
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
7051966
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3546075
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1435358
Управление координации занятости и социальных программ области
218833
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях
16764
На введение стандартов специальных социальных услуг
157957
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
44112
Управление предпринимательства и промышленности области
1165300
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1056000
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
39300
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60000
Управление сельского хозяйства области
5098782
На поддержку семеноводства
57622
На поддержку племенного животноводства
945424
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2506300
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций

822274
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
767162
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
562766
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
305755
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257011
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1550000
Облыстың автомобиль жолдарын және көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
1550000
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
25202
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
25202
Нысаналы даму трансферттері:
23016091
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
17159383
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
982670
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
2824198
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1845000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1750000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2330726
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
1016000
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
1833980
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға
1421602
"Инвестор - 2020" бағытының шеңберінде индустриялық-инновациялық инфрақұрылымды дамытуға
3155207
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
820420
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
820420
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5036288
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3077598
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1958690
Бюджеттік кредиттер
1886966
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1565000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1565000
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
321966
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
321966
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 14 наурыздағы
XII сессиясының N 128 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 5 желтоқсандағы
X сессиясының N 107 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
32541351
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11293675
Нысаналы даму трансферттері

822274
На проведение противоэпизотических мероприятий
767162
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
562766
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257011
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1550000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1550000
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
25202
На реализацию природоохранных мероприятий
25202
Целевые трансферты на развитие:
23016091
в том числе:
Управление строительства области
17159383
На строительство и реконструкцию объектов образования
982670
На развитие объектов коммунального хозяйства
2824198
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1845000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1750000
На развитие теплоэнергетической системы
2330726
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1016000
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
1833980
На строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
1421602
На развитие индустриально-инновационной инфраструктуры в рамках направления "Инвестор - 2020"
3155207
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
820420
На развитие транспортной инфраструктуры
820420
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
5036288
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3077598
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1958690
Бюджетные кредиты
1886966
в том числе:
Управление строительства области
1565000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1565000
Управление экономики и бюджетного планирования области
321966
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
321966
Приложение 3
к решению XII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 14 марта 2013 года N 128
Приложение 5
к решению X сессии
Карагандинского областного маслихата
от 05 декабря 2012 года N 107
Целевые трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
32541351
в том числе:
Целевые текущие трансферты
11293675
Целевые трансферты на развитие

19360710
Бюджеттік кредиттер
1886966
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
11293675
оның ішінде:
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
293149
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
61061
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
232088
Облыстың білім беру басқармасы
3212406
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
758692
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
155686
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
514191
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
191300
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
97017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
97017
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4221953
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
3084995
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1136958
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
762681
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
762681
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2706469
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
2458163
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
248306
Нысаналы даму трансферттері:
19360710
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
12103267
Спорт объектілерін дамыту
36700
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2050000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2464444
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
2444097
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1621901
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік даму үшін
2037756
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға
1421602
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
26767
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
335099
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы

19360710
Бюджетные кредиты
1886966
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
11293675
в том числе:
Управление экономики и бюджетного планирования области
293149
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
232088
Управление образования области
3212406
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
758692
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
155686
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
514191
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
191300
Управление координации занятости и социальных программ области
97017
На введение стандартов специальных социальных услуг
97017
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4221953
На жилищно-коммунальное хозяйство
3084995
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1136958
Управление сельского хозяйства области
762681
На проведение противоэпизотических мероприятий
762681
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2706469
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2458163
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
248306
Целевые трансферты на развитие:
19360710
в том числе:
Управление строительства области
12103267
На развитие объектов спорта
36700
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2050000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2464444
На развитие теплоэнергетической системы
2444097
На развитие объектов коммунального хозяйства
1621901
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
2037756
На развитие инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
1421602
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
26767
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
335099
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области