Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы X сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XХІІ сессиясының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 241 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 желтоқсанда № 2447 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы № 107 Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2058 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 218-219 (21422), 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 165-166 (21329-21330) газеттерінде жарияланған), оған Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 наурыздағы № 128 ХII сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2244 болып тіркелген, 2013 жылғы 26 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 46 (21472), 2013 жылғы 26 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 37-38 (21370-21371) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 27 маусымдағы № 176 ХVI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2357 болып тіркелген, 2013 жылғы 20 шілдедегі "Орталық Қазақстан" газетінің № 122-123 (21529), 2013 жылғы 20 шілдедегі "Индустриальная Караганда" газетінің № 100-101 (21433-21434) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 23 қыркүйектегі № 214 ХIХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2393 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қазандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 173-174 (21579), 2013 жылғы 12 қазандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 142-143 (21475-21476) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 8 қарашадағы № 229 ХХ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2416 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 қарашадағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 207-208 (21611-21612), 2013 жылғы 28 қарашадағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 170-171 (21503-21504) газеттерінде жарияланған) шешімімен, Қарағанды облыстық мәслихатының 2013 жылғы 26 қарашадағы № 236 ХХІ сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2012 жылғы 5 желтоқсандағы Х сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 107 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне - № 2423 болып тіркелген, 2013 жылғы 5 желтоқсандағы "Орталық Қазақстан" газетінің № 211-212 (21616), 2013 жылғы 5 желтоқсандағы "Индустриальная Караганда" газетінің № 173-174 (21506-21507) газеттерінде жарияланған) шешімімен өзгерістер енгізілген, келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение XХII сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2013 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 13 декабря 2013 года № 2447
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2058, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 25 декабря 2012 года № 218-219 (21422), "Индустриальная Караганда" от 25 декабря 2012 года № 165-166 (21329-21330)), в которое внесены изменения решением XII сессии Карагандинского областного маслихата от 14 марта 2013 года № 128 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2244, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 26 марта 2013 года № 46 (21472), "Индустриальная Караганда" от 26 марта 2013 года № 37-38 (21370-21371)), решением XVI сессии Карагандинского областного маслихата от 27 июня 2013 года № 176 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2357, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 июля 2013 года № 122-123 (21529), "Индустриальная Караганда" от 20 июля 2013 года № 100-101 (21433-21434)), решением XIX сессии Карагандинского областного маслихата от 23 сентября 2013 года № 214 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2393, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 12 октября 2013 года № 173-174 (21579), "Индустриальная Караганда" от 12 октября 2013 года № 142-143 (21475-21476)), решением XX сессии Карагандинского областного маслихата от 8 ноября 2013 года № 229 "О внесении изменений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2416, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 28 ноября 2013 года № 207-208 (21611-21612), "Индустриальная Караганда" от 28 ноября 2013 года № 170-171 (21503-21504)), решением XXІ сессии Карагандинского областного маслихата от 26 ноября 2013 года № 236 "О внесении изменений и дополнений в решение X сессии Карагандинского областного маслихата от 5 декабря 2012 года № 107 "Об областном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2423, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 5 декабря 2013 года № 211-212 (21616), "Индустриальная Караганда" от 5 декабря 2013 года № 173-174 (21506-21507)), следующие изменения:

465922
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
145158
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1035
3
Мамандандырылған медициналық көмек
15526244
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
15526244
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5219050
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
393232
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
468079
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттарымен қамтамасыз ету
306085
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
443035
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
484088
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
1030989
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
25287
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
3051959
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
4104440
4
Емханалар
10957975
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10957975
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
9322681
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1497919
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
137375
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1761682
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1761682
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
1721020
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
40662
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
3836711
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы

465922
007
Пропаганда здорового образа жизни
145158
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1035
3
Специализированная медицинская помощь
15526244
253
Управление здравоохранения области
15526244
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5219050
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
393232
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
468079
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
306085
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
443035
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
484088
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1030989
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
25287
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3051959
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
4104440
4
Поликлиники
10957975
253
Управление здравоохранения области
10957975
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
9322681
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1497919
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
137375
5
Другие виды медицинской помощи
1761682
253
Управление здравоохранения области
1761682
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
1721020
029
Областные базы спецмедснабжения
40662
9
Прочие услуги в области здравоохранения
3836711
253
Управление здравоохранения области

31166
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31166
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
20399847
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4944258
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10059
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10059
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
14052
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14052
261
Облыстың білім басқармасы
13105
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11900
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1205
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
67189
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
67189
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4761273
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2574273
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2067000
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
120000
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
32304
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
29702
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2602
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
27266
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

31166
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
31166
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
20399847
1
Жилищное хозяйство
4944258
253
Управление здравоохранения области
10059
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10059
256
Управление координации занятости и социальных программ области
14052
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14052
261
Управление образования области
13105
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1205
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
67189
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
271
Управление строительства области
4761273
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2574273
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2067000
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
273
Управление культуры, архивов и документации области
32304
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
2602
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
27266
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

2951357
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
196621
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2016
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
589897
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
43926
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
10397
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
38700
036
Гербицидтердің экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11849
299
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
61061
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61061
2
Су шаруашылығы
701501
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
395746
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
136207
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
59369
004
Ерекше авариялы су шаруашылығы құрылыстары мен гидромелиорациялық жүйелердi қалпына келтiру
200170
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
305755
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
305755
3
Орман шаруашылығы
274805
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
274805
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
274805
5
Қоршаған ортаны қорғау
747650
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
371032
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54822
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
263008
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
102
017
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыру

2951357
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
196621
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2016
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
589897
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
43926
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
10397
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
38700
036
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
11849
299
Управление экономики и финансов области
61061
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
2
Водное хозяйство
701501
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
395746
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
136207
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
59369
004
Восстановление особо аварийных водохозяйственных сооружений и гидромелиоративных систем
200170
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
305755
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
3
Лесное хозяйство
274805
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
274805
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
274805
5
Охрана окружающей среды
747650
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
371032
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
54822
008
Мероприятия по охране окружающей среды
263008
013
Капитальные расходы государственного органа
102
017
Реализация природоохранных мероприятий

310545
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1784538
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1784538
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
55877
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
1424834
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
242
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
303585
13
Басқалар
10186086
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
26065
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
26065
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22872
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3193
9
Басқалар
10160021
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2868380
026
Қарағанды облысының аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
883039
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1985341
269
Облыстың дін істері басқармасы
9134
001
Жергілікті деңгейде дін істер саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9134
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4286720
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
695646
060
Қарағанды облысының Приозерск қаласының бюджетіне "Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға берілетін нысаналы трансферттер
484987
077
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2189349
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
916738
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2429900
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
008
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2320600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру

310545
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1784538
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1784538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
55877
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
1424834
011
Капитальные расходы государственного органа
242
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
303585
13
Прочие
10186086
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
26065
275
Управление предпринимательства области
26065
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
22872
003
Капитальные расходы государственного органа
3193
9
Прочие
10160021
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2868380
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) Карагандинской области на средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
883039
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1985341
269
Управление по делам религий области
9134
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере религиозной деятельности на местном уровне
9134
271
Управление строительства области
4286720
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
695646
060
Целевые трансферты на развитие бюджету города Приозерск Карагандинской области на строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
484987
077
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2189349
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
916738
275
Управление предпринимательства области
2429900
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2320600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"

232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
183192
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1848
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайту
1848
Облыстың балалар құқықтарын қорғау басқармасы
8272
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
8272
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
28029
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
28029
Облыстың дін істері басқармасы
5720
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
5720
Облыстың білім беру басқармасы
4300072
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға
803199
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтық, бағдарламалық қамтамасыз етуге
8009
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
152680
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын ұлғайтуға
88001
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарының оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға
275000
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарындағы білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсетуге
503354
Қорғаншыларға (қамқоршыларға) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап-бағу үшін ай сайын ақша қаражатын төлеуге
497604
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының оқытушыларына (мұғалімдеріне) жалақыларындағы айырманы төлеуге
75661
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шеберлеріне қосымшаақы белгілеуге
130033
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
173994
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12017392
Жергілікті бюджет арқылы қаржыландырылатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге
6832070
Дәрiлiк заттарды, вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға
3538063
Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
1647259
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
222016
Медициналық-әлеуметтік мекемелерде күндіз емделу бөлімшелері желісін дамытуға

232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
Управление физической культуры и спорта области
1848
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
1848
Управление по защите прав детей области
8272
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
8272
Управление по инспекции труда области
28029
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
28029
Управление по делам религий области
5720
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
5720
Управление образования области
4300072
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
803199
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8009
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
152680
На увеличение государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в организациях технического и профессионального образования
88001
На обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
275000
На оказание социальной поддержки обучающимся в организациях технического и профессионального образования
503354
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
497604
На выплату разницы в заработной плате преподавателям (учителям) организаций технического и профессионального образования
75661
На установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
130033
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
173994
Управление здравоохранения области
12017392
На обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
6832070
На закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов
3538063
На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне
1647259
Управление координации занятости и социальных программ области
222016
На развитие сети отделений дневного пребывания в медико-социальных учреждениях

16764
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
157957
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
44112
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
3183
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
2429900
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
10000
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық ставкаларды субсидиялау
2320600
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
39300
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
60000
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
5808162
Тұқым шаруашылығын қолдауға
38493
Асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдау үшін
1223843
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыру үшін
2951357
Мемлекеттік ветеринарлық ұйымдарды материалдық-техникалық жарақтандыруға
788769
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
764904
Егістік жұмыстарының экономикалық қолжетімділігін арттыру
40000
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
796
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
562766
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын аса маңызды топтық және оқшау сумен жабдықтау жүйелерінен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялауға
305755
Қарағанды облысы Приозерск қаласының бюджетіне қаланың инфрақұрылымын қолдауға
257011
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
2533039
Облыстың автомобиль жолдарын және көшелерін күрделі және орташа жөндеуге
1650000
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
883039
Облыстың табиғат ресурстары және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
25202
Табиғатты қорғау іс-шараларын іске асыруға
25202
Нысаналы даму трансферттері:
26984562
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
16293811
Білім беру объектілерінің құрылысына және қайта жөндеуге
1494475
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
100000
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамытуға
2824198
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
1845000
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1992829
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
4054014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
634298
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасының шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға

16764
На введение стандартов специальных социальных услуг
157957
На размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
44112
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
3183
Управление предпринимательства области
2429900
На поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
10000
На субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2320600
На частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
39300
На сервисную поддержку ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
60000
Управление сельского хозяйства области
5808162
На поддержку семеноводства
38493
На поддержку племенного животноводства
1223843
На повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2951357
На материально-техническое оснащение государственных ветеринарных организаций
788769
На проведение противоэпизотических мероприятий
764904
Повышение экономической доступности гербицидов
40000
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
796
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
562766
На субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
305755
На поддержание инфраструктуры города Приозерск Карагандинской области
257011
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2533039
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1650000
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
883039
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
25202
На реализацию природоохранных мероприятий
25202
Целевые трансферты на развитие:
26984562
в том числе:
Управление строительства области
16293811
На строительство и реконструкцию объектов образования
1494475
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
100000
На развитие объектов коммунального хозяйства
2824198
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1845000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1992829
На развитие теплоэнергетической системы
4054014
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
634298
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"

2016391
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға
484987
Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
847619
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2713809
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
728468
Моноқалаларды дамытудың 2012-2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
1985341
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
5556735
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
3598045
Ауылдық елді мекендерде сумен қамту жүйесін дамытуға
1958690
Облыстың өнеркәсіп және индустриалдық-инновациялық даму
басқармасы
2420207
"Сарыарқа" ӘКК" ҰК" АҚ жарғылық капиталын ұлғайту
2420207
Бюджеттік кредиттер
2760046
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1565000
Тұрғын үйді жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
1565000
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
321966
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
321966
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
747864
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беру
747864
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
125216
Моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру
125216
Қарағанды облыстық мәслихатының
2013 жылғы 12 желтоқсандағы
XXII сессиясының № 241 шешіміне
3 қосымша
Қарағанды облыстық мәслихатының
2012 жылғы 05 желтоқсандағы
Х сессиясының № 107 шешіміне
5 қосымша
2013 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар)
бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
39909552
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13481804
Нысаналы даму трансферттері
24415566
Бюджеттік кредиттер
2012182
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
13481804
оның ішінде:
Облыстың экономика және қаржы басқармасы
476341
Әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
61061
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің экономикалық дамуына жәрдемдесу жөніндегі шараларды іске асыруға ауылдық (селолық) округтерді жайластыру мәселелерін шешуге
232088
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
183192
Облыстың білім беру басқармасы
3218550
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға
1592537
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға
741772
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға

2016391
На строительство объектов инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"
484987
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
847619
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2713809
На развитие транспортной инфраструктуры
728468
На реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
1985341
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
5556735
На развитие системы водоснабжения и водоотведения
3598045
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
1958690
Управление промышленности и индустриально-инновационного развития области
2420207
Увеличение уставного капитала АО "НК "СПК" "Сарыарка"
2420207
Бюджетные кредиты
2760046
в том числе:
Управление строительства области
1565000
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья
1565000
Управление экономики и финансов области
321966
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
321966
Управление сельского хозяйства области
747864
Кредитование на содействие развитию предпринимательства на селе в рамках Дорожной карты занятости 2020
747864
Управление предпринимательства области
125216
На содействие развитию предпринимательства в моногородах
125216
Приложение 3
к решению XXII сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2013 года № 241
Приложение 5
к решению X сессии
Карагандинского областного маслихата
от 05 декабря 2012 года № 107
Целевые трансферты бюджетам районов (городов
областного значения) на 2013 год
Наименование
Сумма (тыс. тенге)
1
2
Всего
39909552
в том числе:
Целевые текущие трансферты
13481804
Целевые трансферты на развитие
24415566
Бюджетные кредиты
2012182
в том числе:
Целевые текущие трансферты:
13481804
в том числе:
Управление экономики и финансов области
476341
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов
61061
На решение вопросов обустройства аульных (сельских) округов в реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
232088
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
183192
Управление образования области
3218550
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1592537
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
741772
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования

144734
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
497604
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
167094
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
11900
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын жөндеуге және нығайтуға
54900
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
29702
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
29702
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы
97017
Арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
97017
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4525767
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылыққа
3173227
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға
1325274
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
27266
Облыстың ауыл шаруашылық басқармасы
774530
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар
762681
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
11849
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары басқармасы
4359897
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуден өткізуге
3161363
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
248306
"Балқаш көлінің жағалауындағы шипажай" объектісіне көлік жолдар учаскесін орташа жөндеуге
883039
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға
67189
Нысаналы даму трансферттері:
24415566
оның ішінде:
Облыстың құрылыс басқармасы
14439544
Спорт объектілерін дамыту
33172
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
2075326
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға
2574273
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын жай салуға және (немесе) сатып алуға және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) сатып алуға
120000
Жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға
4406098
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
1639601
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік даму үшін
2189349
"Балхаш көлінің жағалауындағы санаторий" объектісінің инженерлік инфрақұрылымының объектілерін салуға

144734
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
497604
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
167094
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8009
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
11900
На ремонт и укрепление материально-технической базы объектов образования
54900
Управление культуры, архивов и документации области
29702
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
29702
Управление координации занятости и социальных программ области
97017
На введение стандартов специальных социальных услуг
97017
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4525767
На жилищно-коммунальное хозяйство
3173227
На поддержание инфраструктуры города Приозерск
1325274
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
27266
Управление сельского хозяйства области
774530
На проведение противоэпизотических мероприятий
762681
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
11849
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4359897
На капитальный, средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
3161363
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
248306
На средний ремонт участка автомобильной дороги к объекту "Санаторий на побережье озера Балхаш"
883039
На развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
67189
Целевые трансферты на развитие:
24415566
в том числе:
Управление строительства области
14439544
На развитие объектов спорта
33172
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2075326
На проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
2574273
На строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
120000
На развитие теплоэнергетической системы
4406098
На развитие объектов коммунального хозяйства
1639601
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развития регионов"
2189349
На развитие инженерной инфраструктуры объекта "Санаторий на побережье озера Балхаш"