Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXI сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 184 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде N 2364 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 113 XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы N 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы N 127 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2161 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы N 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVI сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы N 145 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2286 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 сәуірдегі N 045 (1116) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIX сессиясының 2013 жылғы 7 маусымдағы N 177 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2344 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 маусымдағы N 077 (1148) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:

О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХХI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 5 июля 2013 года N 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 18 июля 2013 года N 2364. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года N 162 (1068))", в которое внесены изменения решением XIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года N 127 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2161, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года N 022 (1093))", решением XVI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 26 марта 2013 года N 145 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2286, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 апреля 2013 года N 045 (1116))", решением XIX сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 июня 2013 года N 177 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2344, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 июня 2013 года N 077 (1148))" следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
46000
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
13000
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13000
Атауы
Сома (мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1555133
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1555133
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 5 шілдедегі
XXI сессиясының N 184 шешіміне
2-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XIII сессиясының N 113 шешіміне
4-қосымша
Қала бюджетінің 2013 жылға арналған түсімдері мен шығындарының құрамында ескерілген облыстық бюджеттен нысаналы трансферттері және бюджеттік несиелері
Атауы
Сома (мың теңге)
1
2
Барлығы
18833559
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5937338
Нысаналы даму трансферттері
11784221
Бюджеттік кредиттер
1112000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5937338
оның ішінде:
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1452
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221672
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39024
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
20485
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
154489
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
609034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
25624
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19427
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6197
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
4118
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
141515
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
3031884
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1688041
Нысаналы даму трансферттері
11784221
оның ішінде:
Көлік инфрақұрылымын дамытуға

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
46000
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
13000
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13000
Наименование
Сумма, тысяч тенге
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1555133
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1555133
Приложение 2
к решению XXI сессии
Карагандинского городского маслихата
от 5 июля 2013 года N 184
Приложение 4
к решению XIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года N 113
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного
бюджета, учтенные в составе поступлений и расходов
бюджета города на 2013 год
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
18833559
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5937338
Целевые трансферты на развитие
11784221
Бюджетные кредиты
1112000
Целевые текущие трансферты
5937338
в том числе:
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1452
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
221672
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
39024
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
154489
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
609034
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
25624
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
19427
для лиц, не имеющих определенного места жительства
6197
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4118
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
141515
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
3031884
На жилищно-коммунальное хозяйство
1688041
Целевые трансферты на развитие
11784221
в том числе:
На развитие транспортной инфраструктуры