Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXV сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы N 224 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 қазанда N 2403 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 113 XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 127 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2161 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы № 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVI сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 145 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2286 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 045 (1116) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIX сессиясының 2013 жылғы 7 маусымдағы № 177 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2344 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 маусымдағы № 077 (1148) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXI сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 184 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2364 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 шілдедегі № 090 (1161) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года N 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХХV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 октября 2013 года N 224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 октября 2013 года N 2403. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года № 162 (1068)), в которое внесены изменения решением XIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года № 127 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2161, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года № 022 (1093)), решением XVI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 26 марта 2013 года № 145 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2286, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 апреля 2013 года № 045 (1116)), решением XIX сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 июня 2013 года № 177 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2344, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 июня 2013 года № 077 (1148)), решением XXI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 5 июля 2013 года № 184 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2364, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 июля 2013 года № 090 (1161)) следующие изменения:

18909094
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5937338
Нысаналы даму трансферттері
11859756
Бюджеттік кредиттер
1112000
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5937338
оның ішінде:
Жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға
1452
Мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымшаақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
221672
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39024
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
20485
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне
154489
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
609034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
25624
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
19427
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
6197
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
4118
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
141515
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
3031884
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
1688041
Нысаналы даму трансферттері
11859756
оның ішінде:
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1683787
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
3547211
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға

18909094
в том числе:
Целевые текущие трансферты
5937338
Целевые трансферты на развитие
11859756
Бюджетные кредиты
1112000
Целевые текущие трансферты
5937338
в том числе:
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов
1452
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
221672
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
39024
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
20485
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
154489
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
609034
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
25624
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
19427
для лиц, не имеющих определенного места жительства
6197
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4118
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
141515
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
3031884
На жилищно-коммунальное хозяйство
1688041
Целевые трансферты на развитие
11859756
в том числе:
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1683787
На развитие системы водоснабжения
3547211
На развитие теплоэнергетической системы