Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXVІІІ сессиясының 2013 жылғы 4 желтоқсандағы N 244 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 2437 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 113 XIII сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2061 болып тіркелген, 2012 жылғы 28 желтоқсандағы № 162 (1068) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), оған Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIV сессиясының 2013 жылғы 30 қаңтардағы № 127 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2161 болып тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы № 022 (1093) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XVI сессиясының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 145 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы XІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2286 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 сәуірдегі № 045 (1116) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XIX сессиясының 2013 жылғы 7 маусымдағы № 177 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2344 болып тіркелген, 2013 жылғы 24 маусымдағы № 077 (1148) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXI сессиясының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 184 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2364 болып тіркелген, 2013 жылғы 25 шілдедегі № 090 (1161) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), Қарағанды қалалық мәслихатының V шақырылған XXV сессиясының 2013 жылғы 7 қазандағы № 224 "Қарағанды қалалық мәслихатының 2012 жылғы 19 желтоқсандағы ХІІІ сессиясының "Қарағанды қаласының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімімен өзгертулер енгізілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2403 болып тіркелген, 2013 жылғы 28 қазандағы № 135 (1206) "Взгляд на события" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:

О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы"
Решение ХХVIII сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 4 декабря 2013 года № 244. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2013 года № 2437. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2061, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 декабря 2012 года № 162 (1068)), в которое внесены изменения решением XIV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 30 января 2013 года № 127 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2161, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 22 февраля 2013 года № 022 (1093)), решением XVI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 26 марта 2013 года № 145 "О внесении изменений в решение XІІІ сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2286, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 15 апреля 2013 года № 045 (1116)), решением XIX сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 июня 2013 года № 177 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2344, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 24 июня 2013 года № 077 (1148)), решением XXI сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 5 июля 2013 года № 184 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2364, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 25 июля 2013 года № 090 (1161)), решением XXV сессии V созыва Карагандинского городского маслихата от 7 октября 2013 года № 224 "О внесении изменений в решение XIII сессии Карагандинского городского маслихата от 19 декабря 2012 года № 113 "О бюджете города Караганды на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2403, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 28 октября 2013 года № 135 (1206)) следующие изменения:

1) 1 тармақта:
1) тармақшада:
"42 117 791 " сандары "41 891 648" сандарына ауыстырылсын;
"21 444 830" сандары "21 298 317" сандарына ауыстырылсын;
"18 834 321" сандары "18 754 691" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43 613 924" сандары "43 458 681" сандарына ауыстырылсын;
тармақша 3) келесі редакцияда мазмұндалсын:
"3) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 11 900 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 59 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 70 900 мың теңге;";
2) тармақ 6 жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2013 жылға арналған резерві 20 755 мың теңге сомасында бекітілсін.".
3) көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары аталған шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған Қарағанды қалалық
мәслихатының кезектен тыс XХVIII
сессиясының төрайымы
С. Боранқұлова
Қарағанды қалалық
мәслихатының хатшысы
Қ. Оспанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2013 жылғы 4 желтоқсандағы
XXVIII сессиясының № 244 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
XIII сессиясының № 113 шешіміне
1 қосымша
Қарағанды қаласының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "42 117 791" заменить цифрами "41 891 648";
цифры "21 444 830" заменить цифрами "21 298 317";
цифры "18 834 321" заменить цифрами "18 754 691";
в подпункте 2):
цифры "43 613 924" заменить цифрами "43 458 681";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"3) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 11 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 59 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 70 900 тысяч тенге;";
2) пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить резерв акимата города Караганды на 2013 год в сумме 20 755 тысяч тенге.".
3) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XХVIII внеочередной
сессии Карагандинского городского
маслихата V созыва
С. Буранкулова
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Оспанов
Приложение 1
к решению XXVIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 4 декабря 2013 года № 244
Приложение 1
к решению XIII сессии
Карагандинского городского маслихата
от 19 декабря 2012 года № 113
Бюджет города Караганды на 2013 год
категория
Сумма, тысяч тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

609034
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
25624
Кемтар балаларға үйде әлеуметтiк көмек көрсету бөлімшелерінде
19427
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғалар үшін
6197
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
4118
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
141515
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуден өткізуге
3031884
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге
107
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығына
1711602
Нысаналы даму трансферттері
11756458
оның ішінде:
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
335099
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға
1683787
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
3530731
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға

609034
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг, в том числе:
25624
в отделениях социальной помощи на дому детям с ограниченными возможностями
19427
для лиц, не имеющих определенного места жительства
6197
На проведение противоэпизоотических мероприятий
4118
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
141515
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города)
3031884
На проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
107
На жилищно-коммунальное хозяйство
1711602
Целевые трансферты на развитие
11756458
в том числе:
На развитие транспортной инфраструктуры
335099
На проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1683787
На развитие системы водоснабжения
3530731
На развитие теплоэнергетической системы