Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қаңтардағы N 2/2 қаулысы. Қарағанды облысының әділет департаментімен 2013 жылғы 5 ақпанда N 2149 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 6 ақпандағы № 5/2 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімдігінің 06.02.2014 № 5/2 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета
Постановление акимата города Темиртау Карагандинской области от 10 января 2013 года N 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 февраля 2013 года N 2149. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 6 февраля 2014 года № 5/2
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Темиртау Карагандинской области от 06.02.2014 № 5/2 (вводится в действие со дня его официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабына және 20-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы N 836 "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру ережесіне сәйкес, Теміртау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 7пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Темиртау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоғамдық ақылы жұмыстарды ұйымдастыратын Теміртау қаласының ұйымдары, кәсіпорындары мен мекемелерінің тізбесі, жұмыстар көлемі, қаржыландыру көзі мен қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық ақылы жұмыстарда істейтін жұмыссыздарға еңбекақы 2013 жылға белгіленген ең төменгі айлық жалақы мөлшерінде белгіленсін.
3. "Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қоғамдық ақылы жұмыстарға осы мекеменің жұмыспен қамту секторында тіркелген жұмыссыздарды жіберуді қамтамасыз етсін.

1. Утвердить перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау, организующих общественные оплачиваемые работы, объемы работ, источник финансирования и срок участия в общественных работах согласно приложению.
2. Утвердить оплату труда безработных, занятых на оплачиваемых общественных работах, в размере минимальной месячной заработной платы, установленной на 2013 год.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау" обеспечить направление на общественные оплачиваемые работы безработных, зарегистрированных в секторе занятости данного учреждения.

4. "Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі қалалық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
5. Теміртау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 9 ақпандағы N 6/1 "Қалалық бюджет қаражатынан төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 8-3-134 болып тіркелген, 2012 жылғы 2 наурызда N 3 "Теміртау", N 9 "Новый Теміртау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

4. Государственному учреждению "Отдел финансов города Темиртау" обеспечить финансирование общественных работ за счет средств городского бюджета.
5. Признать утратившим силу постановление акимата города Темиртау от 9 февраля 2012 года N 6/1 "Об организации общественных работ, оплачиваемых из средств городского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 8-3-134, опубликовано 2 марта 2012 года в газетах "Темiртау" N 3, "Новый Темiртау" N 9).

6. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Шолпан Мұхитқызы Мырзақасымоваға жүктелсін.
7. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Теміртау қаласының әкімі                   Н. Сұлтанов
Теміртау қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қаңтардағы
N 2/2 қаулысына қосымша
2013 жылы қоғамдық ақылы жұмыстарды ұйымдастыратын Теміртау қаласының ұйымдары, кәсіпорындары мен мекемелерінің тізбесі
т/б N
Ұйымдар, кәсіпорындар, мекемелер атауы
Адам саны
Жұмыс түрі
Қаржыландыру көзі
Жұмыс мөлшері, теңге
Қоғамдық жұмыстарға қатысу мерзімі, ай
Жұмыс жағдайы
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
"Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінің Қарағанды облысының Әділет департаменті Теміртау қаласының әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
32
Әділет органдарында құжаттарды өңдеу жұмысы, жылжымайтын мүлік тізілімінің электрондық мұрағатын қалыптастыру бойынша жұмыстарды орындау
Теміртау қаласының бюджеті
1194240
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
2.
"Қарағанды облысы Теміртау қаласының Қорғаныс істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
62
Қазақстан Республикасы Қарулы күштер қатарына шақыру бойынша халықпен жұмыс жасау, шақырту қағаздарын тарату
Теміртау қаласының бюджеті
2313840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
3.
"Теміртау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
24
Жолаушылар мен жүкті тасымалдау келісім-шарттарын жасау, тұрғын үйді алуға кезекке тұру бойынша құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
895680
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
4.
"Теміртау қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Тізілімдерді, хабарландыруларды даярлау, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу бойынша жұмыстар
Теміртау қаласының бюджеті
447840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
5.
"Теміртау қаласының білім беру, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
92
Аула клубтарында жұмыс жасау
Теміртау қаласының бюджеті
3433440
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
6.
"ЖИТС-тің алдын алу және күресу жөніндегі Теміртау қалалық орталығы" мемлекеттік мекемесі
6
ЖИТС-тің алдын алу бойынша бағдарламаларды жүзеге асыруға көмек көрсету
Теміртау қаласының бюджеті

6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Мырзахасимову Шолпан Мухитовну.
7. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2013 года.
Аким города Темиртау                       Н. Султанов
Приложение
к постановлению акимата
города Темиртау
от 10 января 2013 года N 2/2
Перечень организаций, предприятий и учреждений города Темиртау, организующих общественные оплачиваемые работы на 2013 год
N п/п
Наименование организаций, предприятий, учреждений
Количество человек
Виды работ
Источник Финансирования
Объем работ, в тенге
Срок участия в общественных работах, месяц
Условия работ
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Государственное учреждение "Управление юстиции города Темиртау Департамента юстиции Карагандинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
32
Работа по обработке документов в органах юстиции, выполнение работ по формированию электронного архива реестра недвижимости
Бюджет города Темиртау
1194240
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
2.
Государственное учреждение "Управление по делам обороны города Темиртау Карагандинской области"
62
Работа с населением по призыву в ряды Вооруженных сил Республики Казахстан, доставка повесток
Бюджет города Темиртау
2313840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
3.
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Темиртау"
24
Обработка документов по заключению договоров перевозок пассажиров и багажа, по постановке в очередь на получение жилья
Бюджет города Темиртау
895680
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
4.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Темиртау"
12
Работа по подготовке реестров, уведомлений, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Темиртау
447840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
5.
Государственное учреждение "Отдел образования, физической культуры и спорта города Темиртау"
92
Работа в дворовых клубах
Бюджет города Темиртау
3433440
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
6.
Государственное учреждение "Темиртауский городской центр по профилактике и борьбе со СПИДом"
6
Оказание помощи в реализации программ по профилактике СПИДа
Бюджет города Темиртау

223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
7.
"Теміртау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
90
Құжаттарды өңдеу, көшірме жасау және тарату
Теміртау қаласының бюджеті
3358800
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
8.
"Ақтау кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
90
Құжаттарды өңдеу, көшірме жасау және тарату
Теміртау қаласының бюджеті
3358800
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
9.
"Теміртау қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
447840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
10.
"Теміртау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
24
Әлеуметтік жәрдемақыларға құқылы азаматтарды тіркеу мақсатында үйлерді аралау, құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
895680
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
11.
"Қарағанды облысы ішкі істер департаментінің Теміртау қаласы ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
50
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
1866000
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
12.
Қарағанды облысы Теміртау қалалық соты
30
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
1119600
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
13.
Қарағанды облысының Сот актілерін орындау департаментінің Теміртау аумақтық сот орындаушылар бөлімі
6
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
14.
Теміртау қаласының прокуратурасы
42
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
1567440
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
15.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Қарағанды облысы бойынша Салық департаментінің Теміртау қаласы бойынша салық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
30
Құжаттармен жұмыс жасау, салық төлеу туралы хабарландырулар мен түбіртектерді тарату
Теміртау қаласының бюджеті
1119600
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
16.
Қарағанды облысының Статистика департаменті Теміртау қаласының статистика басқармасы
6
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
17.
Теміртау қаласының ауданаралық мамандандырылған әкімшілік соты
12
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
447840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
18.
"Теміртау қаласының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
6
Мұрағаттық құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
19.
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар министрлігінің Қарағанды облысы Төтенше жағдайлар департаментінің Теміртау қалалық төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
20.
"Теміртау қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу және пошта арқылы жіберу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
21.
Қылмыстық атқару комитетінің Қарағанды облысы департаментінің Теміртау қалалық қылмыстық атқару инспекциясы
6
Құжаттарды өңдеу және пошта арқылы жіберу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
22.
"Зейнетақы төлеу жөніндегі мемлекеттік орталығы" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Қарағанды облыстық филиалының Теміртау қалалық бөлімшесі
30
Құжаттармен жұмыс жасау, поштаны жіберу және жеткізу беру
Теміртау қаласының бюджеті
1119600
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
23.
"Теміртау қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Дағдарысқа қарсы бағдарламаларды орындау бойынша құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
447840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
24.
"Теміртау қаласының ауыл шаруашылық және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу, электронды базаны жүргізу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
25.
"Қарағанды облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаментінің Теміртау қаласы бойынша мемлекеттік еңбек инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
26.
"Теміртау қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу, мониторинг жүргізу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
27.
"Теміртау қаласының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
12
Құжаттарды өңдеу, электрондық базаны жүргізу
Теміртау қаласының бюджеті
447840
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
28.
"Теміртау қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
29.
"Теміртау қаласының перзентханасы" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорны
6
Поштаны жіберу және әкеп беру, мұрағатқа тапсырылатын құжаттарды өңдеу
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
30.
"Қарағанды облысы бойынша Жылжымайтын мүлік орталығы" республикалық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының Теміртау филиалы
6
Құжаттарды өңдеу, жылжымайтын мүлік тізілімінің электрондық мұрағатын құру жұмысын орындау
Теміртау қаласының бюджеті
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
31.
"Теміртау қаласының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
Құжаттарды өңдеу, поштамен жұмыс жасау

223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима города Темиртау"
90
Обработка, копирование и рассылка документов
Бюджет города Темиртау
3358800
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Актау"
90
Обработка, размножение и рассылка документов
Бюджет города Темиртау
3358800
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
9.
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Темиртау"
12
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
447840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
10.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Темиртау"
24
Подворный обход с целью выявления граждан, имеющих право на социальные пособия, обработка документов
Бюджет города Темиртау
895680
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
11.
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Темиртау департамента внутренних дел Карагандинской области"
50
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
1866000
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
12.
Темиртауский городской суд Карагандинской области
30
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
1119600
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
13.
Темиртауский территориальный отдел судебных исполнителей Департамента по исполнению судебных актов Карагандинской области
6
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
14.
Прокуратура города Темиртау
42
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
1567440
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
15.
Государственное учреждение "Налоговое управление по городу Темиртау Налогового департамента по Карагандинской области Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан"
30
Работа с документами, разноска квитанций и уведомлений об уплате налогов
Бюджет города Темиртау
1119600
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
16.
Управление статистики города Темиртау департамента статистики по Карагандинской области
6
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
17.
Специализированный административный суд города Темиртау
12
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
447840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
18.
Государственное учреждение "Государственный архив города Темиртау"
6
Обработка архивных документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
19.
Государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям города Темиртау департамента по чрезвычайным ситуациям Карагандинской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
6
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
20.
Государственное учреждение "Аппарат маслихата города Темиртау"
6
Обработка и отправка почты
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
21.
Уголовно исполнительная инспекция города Темиртау департамента комитета уголовно-исполнительной инспекции по Карагандинской области
6
Обработка и отправка почты
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
22.
Республиканское государственное казенное предприятие "Государственный центр по выплате пенсий" Темиртауское отделение Карагандинского областного филиала
30
Работа с документами, отправка и доставка почты
Бюджет города Темиртау
1119600
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
23.
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства города Темиртау"
12
Обработка документов по выполнению антикризисных программ
Бюджет города Темиртау
447840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
24.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии города Темиртау"
6
Обработка документов, ведение электронной базы
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
25.
Государственное учреждение "Отдел государственной инспекции труда города Темиртау департамента по контролю и социальной защите по Карагандинской области"
6
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
26.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков города Темиртау"
6
Обработка документов, ведение мониторинга
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
27.
Государственное учреждение "Отдел финансов города Темиртау"
12
Работа по инвентаризации объектов коммунальной собственности, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Темиртау
447840
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
28.
Государственное учреждение "Темиртауское городское управление казначейства департамента казначейства по Карагандинской области"
6
Обработка документов
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
29.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Родильный дом города Темиртау"
6
Отправка и доставка почты, обработка документов, сдаваемых в архив
Бюджет города Темиртау
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
30.
Темиртауский филиал Республиканское государственное казенное предприятие "Центр по недвижимости" по Карагандинской области
6
Работа по обработке документов, выполнение работ по формированию электронного архива реестра недвижимости
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
31.
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции города Темиртау"
60
Работа с документами, обработка почты

2239200
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
32.
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік эпидемиологиялық қадағалау комитетінің Қарағанды облысы бойынша департаментінің "Теміртау қаласы бойынша Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6
Құжаттарды өңдеу, электрондық базаны жүргізу
223920
2
40 сағаттан аспайтын жұмыс аптасы кезінде жартылай жұмыс күні және икемді кесте жағдайында жұмысты ұйымдастыру мүмкіндігі
Барлығы:
800
29856000

2239200
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
32.
Государственное учреждение "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по городу Темиртау" Департамент комитета государственного эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Карагандинской области
6
Обработка документов, ведение электронной базы
223920
2
Возможность организовать работы на условиях неполного рабочего дня и по гибкому графику при рабочей неделе не более 40 часов
Итого:
800
29856000